Loading...
 

Aktuality

Informace pro maturanty

Výpis výsledků didaktických testů bude k dispozici k osobnímu předání ve čtvrtek 16.května u třídních učitelů od 9.00 hod do 14.00 hod.

Vítězství v chemické olympiádě krajského kola kategorie B

Dne 2.5.2013 se v Jihlavě konalo krajské kolo chemické olympiády kategorie B, jehož vítězem se stal Jiří Janek ze septimy. Je to již druhé vítězství Jiřího v chemické olympiádě v tomto školním roce - vyhrál i kategorii A. Blahopřejeme ke skvělým úspěchům a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
Pavel Macků, Ladislav Tůma

Okresní kolo v házené

Ve čtvrtek 25. 4. 2013 se v Dolní Cerekvi uskutečnilo okresní kolo v házené starších žákyň. Družstvo GOB zcela zaslouženě obsadilo 1. místo, když soupeřkám nastřílelo nejvíce gólů (26) a samo obdrželo za celý turnaj pouze 4 góly. V pondělí 29. 4. k tomuto úspěchu přidalo družstvo GOB ještě 4. místo v okresním kole ve volejbale.
Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.
Fotografie

Kramářská píseň v podání žáků primy

Na čtvrtek 25. 4. 2103 si žáci primy pod vedením paní učitelky Květy Zažímalové a paní učitelky Marty Jirousové-Veselé připravili vystoupení s kramářskou písní Zlatnická. V rámci vystoupení se představilo také několik šikovných primánů, kteří předvedli, jak ovládají své yo-yo.
Fotografie
Zlatnická - video ke stažení - heslo: prima

Oblastní soutěž "Zlatá včela" 2013

20. 4. 2013 se konalo v Českých Budějovicích oblastní kolo soutěže Zlatá včela.
V kategorii II. (pro 6. - 9. třídu) obsadila Pavla Přibylová ze sekundy 1. místo a postupuje do celostátního kola.
Gratulujeme.

Biologické úspěchy

V měsíci dubnu se studenti naší školy zúčastili biologické olympiády. V okresním kole v Jihlavě se v kategorii C Jiří Rudolf z tercie umístil na 4.místě, v kategorii D obsadila Lucie Hercigová ze sekundy 2.místo. Oba postupují do krajského kola.
Také zástupci čtyřletého gymnázia si vedli velice dobře. V krajském kole v Havlíčkově Brodě se v kategorii B umístil na 7.místě Vít Vejmelka z kvinty a Michaela Kudrnáčová obsadila v kategorii A 13.místo.
Všem gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.
RNDr. Pavel Macků

Vítězství v krajském kole chemické olympiády kategorie D

Dne 16. 4. 2013 proběhlo v Jihlavě krajské kolo chemické olympiády kategorie D, ve kterém zvítězil Jiří Rudolf z tercie. Další velice pěkná místa obsadili Martin Tůma (kvarta) – 6. místo a Jana Buláková (kvarta) – 7. místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Ladislav Tůma, Pavel Macků
výsledková listina
 Google+

Aktuality