Loading...
 

Aktuality

Online beseda s Vávrou Hradilkem

Ve středu 14. dubna v 17 hodin zveme všechny zájemce na online besedu s vodním slalomářem a olympionikem Vávrou Hradilkem. Srdečně jsou zváni i zájemci z řad veřejnosti. Besedu uvádí František Přibyl ze sexty.
Beseda S V. Hradílkem
Odkaz pro připojení do virtuální besedy najdete cca 1 hodinu před začátkem na tomto místě.

Olympiáda ve francouzském jazyce

Ve čtvrtek 8. dubna se uskutečnilo krajské kolo Soutěže ve francouzském jazyce. V nižší kategorii zvítězila naše studentka Dorota Adamová (4.) a postupuje do kola republikového. Hned na 2. místě se umístila Kateřina Kučerová (4.).
Ve vyšší kategorii se umístila Luciana Brychtová (5.) na pátém místě a Adéla Prokopová (5.) na místě šestém.
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k výsledkům.
Vyučující francouzského jazyka

Online beseda - eForce

Ve středu 7. dubna v 17 hodin zveme všechny zájemce na online besedu o zajímavém projektu eForce a také o studiu na ČVUT s naším absolventem J. Pivoňkou. Srdečně jsou zváni i zájemci z řad veřejnosti.

GOB SOS Beseda EForce

Děkujeme Honzovi za zajímavou přednášku. Zájemcům, kteří neměli čas se přednášky zúčastnit v reálném čase, přinášíme odkaz na záznam.

Online beseda s Marthou Issovou

V úterý 23. března v 17 hodin zveme všechny zájemce na online besedu s Marthou Issovou. Srdečně jsou zváni i zájemci z řad veřejnosti. Besedu uvádějí Klára Zažímalová a Dorota Adamová.

Beseda S Marthou Issovou

Konverzační soutěž AJ - okresní kolo

Gratulujeme všem studentům, kteří se 15. března zúčastnili okresního kola konverzační soutěže z anglického jazyka a děkujeme za velmi pěknou reprezentaci naší školy.


V kategorii VG I.B získal 2. místo Albert Prouza ze sekundy, v kategorie VG II.B se na 1. místě umístila Isa-Lia Messmer z tercie a v kategorii G III.A zvítězila Žofie Chlupáčková ze 3.A.
Studentům přejeme štěstí i v krajském kole této soutěže.
Vyučující anglického jazyka

Okresní kolo zeměpisné olympiády

V posledním únorovém týdnu proběhlo online okresní kolo zeměpisné olympiády za účasti studentů naší školy. Nejlepšího výsledku dosáhla studentka primy Nikola Matoušková, která ve své kategorii obsadila 3. místo a postoupila do kola krajského. Na velmi pěkném čtvrtém až šestém místě se umístili studenti sekundy Jan Kalina, Radim Šalanda a Vojtěch Brtník.
Všem jmenovaným i ostatním účastníkům okresního kola děkujeme za reprezentaci školy.
Vyučující zeměpisu.

Okresní kolo olympiády z německého jazyka

Dne 22.2.2021 se konalo okresní kolo Olympiády v německém jazyce. Naši školu v nejvyšší a nejnáročnější kategorii III.A reprezentovaly dvě studentky Markéta Svobodová a Ema Šalandová. Obě studentky se na soutěž pilně připravovaly. Moc gratulujeme Markétě Svobodové ke 3. místu a Emě Šalandové ke 4. místu. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a za odvahu se soutěže zúčastnit i za současné situace a za technicky náročnějších podmínek.

Učitelé německého jazyka

Co vás v dějepise nenaučili - online beseda

Ve středu 24. února 2021 v 17 hodin zveme všechny zájemce na online besedu s historikem Michalem Stehlíkem. Srdečně jsou zváni i zájemci z řad veřejnosti.
Upozorňujeme, že z této přednášky bude pořizován videozáznam pro studijní účely.

Beseda Stehlík

Děkujeme všem zájemcům za účast a panu Stehlíkovi za zajímavou přednášku. Pro ty, kdo se nemohli besedy zúčastnit nebo si ji chtějí připomenout přinášíme odkaz na záznam.
 Google+

Akce školy, IS Bakaláři

PartnerstvíNaše škola navázala spolupráci s Masarykovou univerzitou v rámci projektu Partnerství ve vzdělávání.


Partner school

Naše škola se stala partnerskou školou Cambridge P.A.R.K. a umožní tak přípravu studentů na zkoušky Cambridge English.