Loading...
 

Aktuality

Stříbro v přespolním běhu družstev

V okresním kole přespolního běhu si letošní sezonu vedla nejlépe kategorie dorostenek, které skončily na 2. místě a postoupily do krajského kola. V této kategorii nás reprezentovaly Šárka Kodysová,Kateřina Krafková, Veronika Svobodová, Eliška Holubová,Barbora Procházková, Ester Veselá, Barbora Běhanová, Petra Němcová.
V kategorii mladších žáků jsme skončili na 6. místě, mladší žákyně obsadily 10. místo a starší žákyně byly 8. z 20 škol. Gratulujeme.
Fotografie

2. místo basketbal - 3x3

Největší úspěch tohoto basketbalu - 2. místo a stříbrné medaile. Pohledný basketbal předvedli dorostenci v kategorii 6.A. V turnaji zvítězili nad všemi soupeři až na Gymnázium Jihlava, kde prohráli o pouhé 3 body. Doporučujeme všem fanouškům tohoto sportu. Děkujeme za super výkon – Vláďovi Dvořákovi, Tomáši Bodlákovi,Zdeňku Kupkovi – sexta a Honzovi Bártů – kvarta. Pěkný sportovní výkon!!!

Zlato v atletice

Poprvé v historii dívky naší školy vybojovaly v kategorii středních škol 1. místo v okresním kole CORNY STŘEDOŠKOLSKÉHO ATLETICKÉHO POHÁRU a odvezly si z Jihlavy zlaté medaile. Hoši skončili na 4. místě. Dívky postoupily do krajského kola, kde skončily čtvrté. Reprezentovaly nás tyto atletky: Vendula Sedláčková, Pavlína Kretová, Jana Matoušková, Eliška Vystrčilová, Karolína Janáková, Kateřina Bláhová – oktáva, Kateřina Vonková – 3. A, Zuzana Martinů, Viktorie Váňová – septima, Martina Fuková, Anna Procházková, Terezie Pachrová – 1.A, Anna Bártů, Tereza Neuwirtová – kvinta. K super výkonu gratulujeme!!!
Fotografie

Úspěch našich písařů ve Valašském Meziříčí

Až do Valašského Meziříčí se vypravilo pět žáků GOB a SOŠ Telč (Jiří Kučera, Adéla Přibylová, Filip Lanč, Anna Bártů, Klára Doskočilová), aby změřili síly s nejlepšími písaři. Na zdejší obchodní akademii se 10. a 11. října konala celostátní soutěž v psaní na klávesnici „Valašský datel“, která je určena pro žáky druhých ročníků a mladší talenty. Naši žáci byli na stupních vítězů v individuálních soutěžích i v soutěži družstev.
Fotografie

OZNÁMENÍ konání schůze Spolku GOB a SOŠ (dříve SRPŠ)

Ve čtvrtek 19. října 2017 se koná v budově školy na Hradecké ulici schůze Spolku přátel GOB a SOŠ Telč (dříve SRPŠ) s tímto programem:

15.30 – 16.00 Třídní schůzky
16.00 – 17.30 Informace o prospěchu studentů u jednotlivých vyučujících

Informace pro rodiče byla předána studentům.

Balada pro banditu - poděkování

Děkuji všem aktérům divadelní hry za velmi úspěšná představení a příjemné zážitky při jejich zhlédnutí. Nejen časově náročné nastudování přineslo velký obdiv a uznání nad provedením. Velmi rád předávám mnoho pochvalných vyjádření od návštěvníků představení a budu potěšen, když se zaslouženě a s co nejvíce příjemným pocitem přenesou přímo k Vám.
Stanislav Máca


Turnaj v kopané

V pondělí 25.9. 2017 se na hřišti u gymnázia hrál turnaj v kopané. Proti sobě stály týmy: ZŠ Masarykova, ZŠ Hradecká, ZŠ Třešť a gymnázium, ZŠ Nová Říše nedorazila. Na čtvrtém místě se umístilo gymnázium, na třetím místě byla Hradecká, na druhém Masarykova a první místo společně s putovním pohárem si odvezla ZŠ Třešť.

Fotografie

Naši absolventi na VŠ

Graf ukazuje zájem našich absolventů (maturantů 2017) o jednotlivé fakulty vysokých škol. Jedná se o fakulty na které naši absolventi nastoupili ke studiu. Tradiční zájem je o technické, lékařské a pedagogické obory.
Pavel Macků - výchovný poradce
graf ke stažení
 Google+

Akce školy, IS Bakaláři

Partnerství
Naše škola navázala spolupráci s Masarykovou univerzitou v rámci projektu Partnerství ve vzdělávání.Partner school

Naše škola se stala partnerskou školou Cambridge P.A.R.K. a umožní tak přípravu studentů na zkoušky Cambridge English.