Loading...
 

Seznam učitelů

Gymnázia Otokara Březiny a Střední odborné školy v Telči

Příjmení a jméno: E-mail: Telefon
Mgr. Bártů Ivana bartuivana@gymnsostelc.cz 567584566
Mgr. Bártů Zdeněk bartu@gymnsostelc.cz 567584560
Mgr. Benešová Simona benesova@gymnsostelc.cz 567584570
Mgr. Drmota Josef drmota@gymnsostelc.cz 567584557
Mgr. Dvořáková Eva dvorakova@gymnsostelc.cz 567584566
Mgr. Fabešová Markéta fabesova@gymnsostelc.cz 567584566
Mgr. Fischerová Martinafischerova@gymnsostelc.cz 567584556
Mgr. Florianová Jaroslava florianova@gymnsostelc.cz 567584558
Mgr. Holcová Ivanaholcova@gymnsostelc.cz 567584578
Mgr. Hosová Ivetahosova@gymnsostelc.cz 567584565
Mgr. Kopečný Radek kopecny@gymnsostelc.cz 567584559
Ing. Krejčí Bohumír krejci@gymnsostelc.cz 567584553
Ing. Krejčířová Miroslava, Ph.D. krejcirova@gymnsostelc.cz 567584577
Ing. Lančová Lenka lancova@gymnsostelc.cz 567584569
Mgr. Lojková Lucie lojkova@gymnsostelc.cz 567584565
Mgr. Lojka Vít lojka@gymnsostelc.cz 567584557
RNDr. Macků Pavel mackupa@gymnsostelc.cz 567584570
Mgr. Macků Pavel mackuml @gymnsostelc.cz 567584561
Ing. Mrkvičková Hanamrkvickova@gymnsostelc.cz 567584578
Ing. Novák Ladislav lnovak@gymnsostelc.cz 567584577
Mgr. Obšilová Ivana obsilova@gymnsostelc.cz 567584567
Mgr. Plunder Michal plunder@gymnsostelc.cz 567584557
Mgr. Bc. Procházková Lenka prochazkova@gymnsostelc.cz 567584552
Mgr. Přibyl Petr pribyl@gymnsostelc.cz 567584578
Mgr. Simotová Andrea simotova@gymnsostelc.cz 567584563
Mgr. Toufarová Radka toufarova@gymnsostelc.cz 567584558
Mgr. Tůma Ladislav tuma@gymnsostelc.cz 567584561
Mgr. Uhlířová Jana uhlirova@gymnsostelc.cz 567584565
RNDr. Vejmelka Lukášvejmelka@gymnsostelc.cz 567584567
Mgr. Veselá Pavla vesela@gymnsostelc.cz 567584563
Mgr. Veselá Jirousová Marta jirousova@gymnsostelc.cz 567584573
Mgr. Vojtová Jana vojtova@gymnsostelc.cz 567584556
Mgr. Volavková Helena volavkova@gymnsostelc.cz 567584559
Mgr. Zažímalová Květa zazimalova@gymnsostelc.cz 567584573


Vytvořil: admin. Poslední úprava: Středa 16 of září, 2020 17:35:27 uživatelem lancova.
 Google+

Akce školy, IS Bakaláři

Partnerství



Naše škola navázala spolupráci s Masarykovou univerzitou v rámci projektu Partnerství ve vzdělávání.


Partner school

Naše škola se stala partnerskou školou Cambridge P.A.R.K. a umožní tak přípravu studentů na zkoušky Cambridge English.