Loading...
 

Akce školy


Pá. 19. 10. 2018
Školní poznávací výlet do Vídně
Oktáva, 4. A
VOJ, ZAD

Čt. 18. 10. 2018
Schůze spolku rodičů GOB a SOŠ
Třídní schůzky, informace u vyučujících

St. 10. 10. 2018
Návětěva studentů a učitelů z Waidhofenu v Telči
Program s kulturním zaměřením, soutěž
Vybraní studenti
ZAD, MD, VOJ

Čt. 4. 10. a pát. 5. 10. 2018
Šenovský datel - celostátní soutěž v grafických disciplínách
Vybraní studenti
NOL

Čt. 20. 9. 2018
Sportovní den ve Waidhofenu an der Thaya
Setkání s rakouskými studenty a učiteli v rámci projektu příhraniční spolupráce
ZA, VOJ, PL, LO

St. 19. 9. a čt. 27. 9. 2018
Lehkoatletický pohár CORNY (okresní a krajské kolo)
Jihlava
Vybraní studenti
PL, LO

Po. 3. 9. - čt. 13. 9. 2018
Soustředění mladých fyziků - Cikháj 2018
Zajišťuje Ústav přístrojové techniky PřF MU Brno
Vybraní studenti
OB

Po. 10. 9. 2018
Burza učebnic

Út. 4. 9. 2018
Adaptační den nových studentů
Prima, 1. A, 1. AS
CB, ZA, KRE

Po. 3. 9. 2018
Zahájení školního roku

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Pá. 29. 6. 2018
Konec školního roku, vysvědčení

Út. 26. 6. 2018__

Sportovní den se studenty z Waidhofenu

v rámci projektu Přeshraniční partnerství středních škol
Telč

Po. 18. 6. - pá. 22. 6. 2018
Cyklo-vodácký sportovní kurz
3. A
LO, PL

Po. 11. 6. a út. 12. 6. 2018
Talenti - oblastní v grafických disciplínách
Jihlava
Vybraní studenti
NOL

Út. 5. 6. - st. 6. 6. 2018
Účast na Mistrovství republiky v grafických disciplínách
Hradec Králové
Vybraní studenti
NOL

Po. 4. 6. - pá. 8. 6. 2018
Cyklo-vodácký sportovní kurz
3. A
LO, BS, PRB

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Čt. 31. 5. 2018
Kurz první pomoci
Tercie
ZZS Kr. Vysočina

St. 30. 5. 2018
Slavností předávání maturitních vysvědčení
Zámek Telč

St. 30. 5. 2018
Program primární prevence
Prima, tercie
KP

Út. 29. 5. 2018
Program primární prevence
Sekunda, kvarta
KP

Po. 21. 5. - čt. 24. 5. 2018
Ústní část maturitní zkoušky

Po. 14. 5. - pá. 25. 5. 2018
Praxe studentů SOŠ
Školní účetní praxe, praxe ve firmách

St. 2. 5. - pá. 4. 5. 2018
Písemné práce a didaktické testy společné části maturitní zkoušky

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Po. 26. 4. 2018
Exkurze do Terezína a Lidic
Septima, 3. A
BA, BS

Po. 23. 4. 2018
"Poslední zvonění"

St. 18. 4. 2018
Pedagogická rada (4. A, oktáva)

Po. 16. 4. až pá. 20. 4. 2018
Konverzační kurz německé ho jazyka s rakouskými lektory
Vybraní studenti VG
ZAD, VOJ

Čt. 12. 4. až út. 17. 4. 2018
Testy z M a ČJ přijímacího řízení

St. 11. 4. 2018
Maturitní písemné práce z ČJ

Po. 9. 4. až so. 14. 4. 2018
Školní poznávací zájezd - FRANCIE
Vybraní studenti 2. a 3. roč.
MD, BS, OB

Po. 9. 4. 2018
Testování vybraných studentů ČŠI
ML, LA

Út. 3. 4. 2018
Schůze Spolku rodičů
Třídní schůzky
Informace u vyučujících

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 27. 3. 2018
Krajské kolo soutěže v grafických disciplínách
Telč
NOL

Čt. 22. 3. 2018
Petikon - recitační soutěž
Pelhřimov
KP

Út. 20. 3. 2018
Divadelní představení v rámci programu Třešťského divadelního jara
KP, ZA

Čt. 8. 3., pá. 16. 3. a st. 21. 3. 2018
První pomoc do škol
Zajištěno odborným zdravotníkem (Kraj Vysočina)
Tercie

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 14. 2. 2018
Přednáška s besedou o Irsku v AJ
Student z Irska
3. A, sexta, oktáva, 4. A

So. 9. 2. - so. 16. 2. 2018
Lyžařský sportovní kurz
Pec pod Sněžkou
1. A, kvinta, 1. AS
LO, PL, BS, PRB, UH

Pá. 2. 2. 2018
Pololetní prázdniny

Čt. 1. 2. 2018
Školní volejbalový turnaj
Sportovní hala Telč
Pořádali především studenti 3. A
BS

Čt. 1. 2. 2018
Neobyčejně obyčejná fyzika
Druhý soubor nejzajímavějších pokusů z fyziky a chemie
Připravili studenti oktávy a kvinty
Sekunda, prima, kvinta, sexta, 1. A a 2. A
TR

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 31. 1. 2018
Konec pololetí, předávání výpisů vysvědčení

St. 17. 1. 2018
basketbalový turnaj
Telč
Vybraní studenti NG
PL

Út. 16. 1. 2018
Florbalový turnaj - krajské kolo
Jihlava
Vybraní studenti
LO

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Pá. 22. 12. 2017

IX. ročník vánočního hokejového turnaje

Mužstva složená ze studentů VG i učitelů
PL, LO, BS, ...

Čt. 21. 12. 2017
Neobyčejně obyčejná fyzika
Soubor nejzajímavějších pokusů z fyziky a chemie
Připravili studenti oktávy a kvinty
1. A, 1. AS, sexta
OB

St. 20. 12. 2017
Divadelní představení pro mateřské školy
Vybraní studenti NG
Aula
ZA, BI, KP

Po. 18. 12. 2017
Návštěva ODN Nemocnice Jihlava
Kulturní program a návštěva dlouhodobě nemocných
Vybraní studenti VG
ZA, CB, DR

Čt. 14. 12. 2017
Program primární prevence pro žáky NG
Prima - Vztahy v kolektivu
Tercie - Umění tolerance
Zajišťují pracovníci Oblastní charity Jihlava

Čt. 14. 12. 2017

Den otevřených dveří


Út. 12. 12. 2017
Certifikované zkoušky z AJ - písemná část
Vybraní studenti VG
SI

Po. 11. 12. 2017
Volejbalový turnaj - "O hrnec zlaťáků"
Dačice
Vybraní studenti VG
BS

Pá. 8. 12. 2017
Certifikované zkoušky z AJ - ústní část
Vybraní studenti VG
HA

St. 6. 12. 2017

Návštěva a exhibice Ing. Heleny Zaviačičové a Jaroslava Zaviačiče

Soutěž v gafických disciplínách pro žáky ZŠ za regionu
NOL

Po. 4. 12. 2017
Florbalový turnaj
Okresní kolo SŠ
Jihlava
Vybraní studenti VG
LO

Pá. 1. 12. 2017
Návštěva vánoční Vídně
4. A, oktáva (studenti NJ)
ZAD, VOJ

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 28. 11. 2017
Certifikované zkoušky z AJ - písemná část
Vybraní studenti
HA

Po. 27. 11. 2017
Přednáška v aule "Světová náboženství"
Studenti semáře SPV a zájemci
KP

Čt. 23. 11. - so. 25. 11. 2017
Mistrovství ČR OPEN v grafických disciplínách
Litovel
Vybraní studenti
NOL

St. 22. 11. - čt. 23. 11. 2017
Veletrh fiktivních firem v Českých Budějovicích
Vybraní studenti
KRE

Po. 20. 11. 2017
Návštěva divadelního představení v Českých Budějovicích
Tercie, kvarta
BI, VH

_St. 15. 11. 2017__
Návštěva divadelního představení v Českých Budějovicích
Prima, sekunda
VH, KP

St. 15. 11. 2017
Kurz první pomoci
Zajišťuje Zdravotní záchranná služba Kraje Vysočina
2. A, sexta

Po. 13. 11. 2017
Návštěva soudního jednání Krajského soudu Jihlava
Oktáva
VH

Pá. 10. 11. 2017
Přehlídka SŠ - Jihlava
FJ, DR, NOL

Út. 7. 11. 2017
Kurz první pomoci
Zajišťuje Zdravotní záchranná služba Kraje Vysočina
2. AS

Čt. 2. 11. - pá. 3. 11. 2017
Celostátní soutěžv grafických disciplínách - Zav Olomouc
Vybraní studenti
NOL

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 31. 10. 2017
Přehlídka VŠ vzdělávání - Gaudeamus Brno
3. A, septima
BA, ML

_St. 25. 10. 2017__
Předávání Cen a Uznání města Telče
Jiří Kučera (sexta), Jiří Rudlof (oktáva), Lucie Herciková (septima), Zuzana Martinů (septima), Denisa Pytlíková (2. AS), Daniel Poizl (2. AS), Jan Klodner (2. AS)

St. 25. 10. 2017
Program primární prevence
Sekunda (Virtuální svět), kvarta (Plány do budoucna/Selektivní prevence)
Zajišťují pracovníci Okresní charity Jihlava

St. 25. 10. 2017
Exkurze do Prahy s návštěvou představení v Divadle Na Vinohradech
4. A, oktáva
ZA, VH, OB

Čt. 19. 10. 2017
Schůze Spolku přátel GOB a SOŠ Telč
Třídní schůzky
Informace o prospěchu u vyučujících

Čt. 19. 10. 2017
Okresní kolo SŠ ve stolním tenise (chlapci)
Vybraní studenti
Jihlava
BS

Pá. 13. 10. 2017
Okresní kolo v basketbalu SŠ
Vybraní studenti
Jihlava
BS

Út. 10. 10. 2017
Zasedání Školské rady

Út. 10. 10. - st. 11. 10. 2017
Celostátní soutěž v grafických discipínách (ZAV)- VALAŠSKŹ DATEL
Vybraní studenti
Valašské Meziříčí
NOL

St. 11. 10. 2017
Přespolní běh ZŠ a SŠ - krajské kolo
Vybraní studenti
Žďár nad Sázavou

Út. 5. 10. 2017
Přespolní běh ZŠ a SŠ - okresní kolo
Vybraní studenti
Jihlava
LO

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 26. 9. 2017
Atletický pohár středních škol - krajské kolo
Vybraní studenti
Jihlava
PL

Čt. 21. 9. 2017
Atletický pohár středních škol - okresní kolo
Vybraní studenti
Jihlava
PL, LO

St. 13. 9. 2017
Návštěva soudního jednání krajského soudu
Jihlava
4. A
KP, VH

Út. 4. 9. - pá. 8. 9. 2017
Soustředění mladých fyziků - Cikháj
Pořádáno Katedrou fyziky přír. fak. MU Brno
TR

Út. 5. 9. 2017
Adaptační den nových tříd
Prima, 1. A, 1. AS

Po. 4. 9. 2017
Začátek školního roku

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Pá. 30. 6. 2017
Konec školního roku
Vysvědčení

Čt. 29. 6. 2017
Sportovní den NG - míčové hry
Učitelé TV, třídní uč.

St. 28. 6. 2017
Atletická olympáda základních škol
Třešť
Vybraní studenti NG
PL, BS

Út. 27. 6. 2017
Sportovní den VG - míčové hry
Učitelé TV, třídní uč.

Po. 26. 6. 2017
Zlatá cvička - atletické závody NG
PL, třídní uč.

Po. 26. 6. 2017
Zlatá cvička - atletické závody NG
PL, třídní uč.

Po. 12. 6. - pá. 16. 6. 2017
Cyklisticko-vodácký sportovní kurz
Novohradské hory, Vltava
3. A
PL, LO, ZA

Po. 5. 6. 2017
Rada školy

Po. 5. 6. 2017
Druhé kolo přijímacích zkoušek - obor Ekonomika a podnikání

Po. 5. 6. - pá. 9. 6. 2017
Cyklisticko-vodácký sportovní kurz
Novohradské hory, Vltava
Septima
PL, BS, MP

Červen: exkurze jednotlivých předmětů

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 30. 5. 2017
Exkurze do Lidic a Terezína
3. A. septima
BA, MP, KP

Čt. 25. 5. - pá. 26. 5. 2017
Mistrovství republiky v grafických disciplínách
Choceň
NOL

St. 24. 5. 2017
Program primární prevence
Prima - Naše třída
Kvarta - Partnerské a sex. vztahy
Zajišťováno pracovníky Oblastní charity Jihlava

Po. 22. 5. - st. 24. 5. 2017
Ústní část maturitní zkoušky

Út. 16. 5. - st. 17. 5. 2017
Pohár rozhlasu - atletické závody
Jihlava
BS

Pá. 12. 5. 2017
Kurz první pomoci
Tercie
Zajištěno pracovníky ZZS Kraje vysočina
Praktické ukázky vč. předvedení sanitního vozu
Akce Kraje Vysočina

Út. 2. 5. až čt. 4. 5. 2017
Písemné práce a didaktické testy společné části maturitní zkoušky z ČJ, M, AJ, NJ
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Duben - květen: okresní a krajská kola olympiád a soutěží

Po. 24. 4. a čt. 27. 4. 2017
Kurz první pomoci
Tercie
Zajištěno pracovníkem ČČK (akce Kraje Vysočina)

Pá. 21. 4. 2017
"Poslední zvonění" - rozloučení s maturanty

Út. 11. 4. 2017
Návštěva divadelní hp představení v AJ
DKO Jihlava
3. A, septima
SI, HA

Út. 11. 4. 2017
Písemná práce společné části maturitní zkoušky z ČJ

Út. 4. 4. 2017
Nostrifikační zkoušky (AJ, M, INF)

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 28. 3. 2017
Soutěž v gafických disciplínách - krajské kolo
Chotěboř
Vybraní studenti VG
NOL

Po. 27. 4. 2017
Návštěva divedlní ho představení
Horácké divadlo Jihlava
2. A, sexta
VH, PRB

St. 22. 3. - pá. 24. 3. 2017
Celostátní veletrh fiktivních firem
Praha
Vybraní studenti VG
KRE

Pá. 17. 3. 2017
Poznej Vysočinu - zeměpisná soutěž
Jihlava
Vybraní studenti NG
DR

St. 15. 3. - čt. 16. 3. 2017
ZAV 2017 - soutěž v grafických disciplínách
Celorepublikové kolo
Přerov
vybraní studenti VG
NOL

So. 11. 3. - so. 18. 3. 2017
Lyžařský kurz
1. A, 1. AS, kvinta
Pec pod Sněžkou
PL, LO, BS, PRB

Pá. 10. 3. 2017
Okresní basketbalový turnaj
Jihlava
PL

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Okresní a krajská kola olympiád a soutěží - AJ, Z, Ch

Po. 20. 2. - pá. 24. 2. 2017
Jarní prázdniny

St. 15. 2. 2017
Florbalový turnaj starších žáků
Vybraní studenti NG
Třešť

St. 8. 2. 2017
Návštěva divadelního představení
HD Jihlava
1. A, kvinta, 1. AS
BI, ZA, PRB

Čt. 2. 2. 2017
Neobyčejně obyčejná fyzika
Všechny třídy GOB
Aula
Představení nejzajímavějších pokusů z fyziky
M. Fejfar, J. Rudolf, L. Jindřich (studenti septimy)

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 31. 1. 2017
Pololetní vysvědčení

So. 7. 1. - so. 14. 1. 2017
Lyžařský výcvikový kurz
Pec pod Sněžkou
Sekunda, tercie
LO, PL, BS, PRB, NOL

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Čt. 22. 12. 2016

Tradiční hokejový turnaj studentů a učitelů

Zimní stadion Telč

Čt. 22. 12. 2016
Hodina moderní chemie
Zajišťují pracovníci VŠCHT Praha
Tercie, kvarta, kvinta, 1. A
ML

St. 21. 12. 2016
Přednáška s besedou o reklamě a jejích důsledcích
Studenti posledního a předposledního ročníku
KP

St. 21. 12. 2016

Návštěva a koncert v LDN Nemocnice Jihlava

Vybraní studenti VG
ZA, CB

Út. 20. 12. 2016

Setkání s mistryní světa Ing. Helenou Zaviačičovou

Ovládání počítačové klávesnice
Návštěva žáků ZŠ z regionu

Út. 20. 12. 2016
Program primární prevence
1. A, 1. AS, kvinta - Domácí násilí
Zajišťuje DCHB (Charita Jihlava)
KP

Po. 19. 12., st. 21. a 22. 12. 2016
Přednáška a beseda M. Fejfara o pobytu a studiu v USA
NG - v ČJ, VG+SOŠ - v AJ

Po. 19. 12. 2016
Návštěva podniku TRW-DAS Dačice
Vybraní studenti
OB

Út. 13. 12. 2016
Program primární prevence
Sekunda - Virtuální svět, tercie - Umění tolerance
Zajišťuje DCHB (Charita Jihlava)
KP

Po. 12. 12. 2016
Volejbalový pohár SŠ - Hrnec zlaťáků
Dačice
LO

Čt. 8. 12. 2016
Den otevřených dveří

Pá. 2. 12. a so. 3. 12. 2016__

Mistrovství republiky Open v grafických disciplínách (počítačová klávesnice)

Litovel
NOL

Čt. 1. 12. 2016
Oblastní turnaj mladších žáků ve florbale
PL

Čt. 1. 12. 2016
Pedagogické odpoledne

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 30. 11. a pá. 2. 12. 2016
Zkoušky z AJ (s certifikací)
Vybraní studenti posledních a předposledních dvou ročníků
HA

St. 23. 11. a čt. 24. 11. 2016
Celostátní olympiády z dějepisu
Cheb
Vybraní studenti VG
BA

St. 23. 11. a čt. 24. 11. 2016
Celostátní veletrh fiktivních firem
České Budějovice
Vybraní studenti VG
KRE

Pá. 18. 11. 2016
Den otevřených dveří
Možnost prohlídky školy s návštěvou vyučování

Út. 15. 11. 2016
Návštěva divadelního představení
České Budějovice
Tercie, kvarta
BI, VH

Út. 15. 11. 2016
Volejbalový turnaj SŠ - Jihlava
Okresní kolo
Vybrané studentky VG
LO

Po. 14. 11. 2016
Testování jazykových schopností (AJ)
Organizuje ČŠI
Septima
LA, KB

Pá. 11. 11. 2016
Prezentace školy na přehlídce středoškolského vzdělávání
Jihlava
FJ, KB, ML, KRE

St. 9. 11. 2016
Testování jazykových schopností (AJ)
Organizuje ČŠI
3. A
LA, KB

Čt. 3. 11. 2016
Návštěva Ústavu přístrojové techniky Akademie věd
Brno
Studenti semináře z fyziky
OB

Čt. 3. 11. 2016
První pomoc do škol - školení
zajišťuje Zdravotní záchranná služba Kraje Vysočina
2. A, sexta

Út. 1. 11. 2016
Přehlídka vysokých škol - Gaudeamus 2016
Brno
3. A, septima
ML, MP

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 25. 10. 2016
Program primární prevence, zajišťuje Oblastní charita Jihlava
Vztahy v kolektivu (prima)
Plány do budoucna (kvarta)
KP

Pá. 21. 10. 2016
Exkurze do Prahy s návštěvou divadelního představení ve Vinohradském divadle
4. A, oktáva
KP, BI, ZA

St. 19. 10. 2016
Pilotní testování SCIO (OSP, AJ, M/BI/CH)
4. A, oktáva
ML

St. 19. 10. 2016
Návštěva divadelního představení, HD Jihlava
3. A, septima
VH, ZA

St. 19. 10. a čt. 20. 10. 2016
Okresní kolo turnaje ve stolním tenisu - Jihlava
Vybraní studenti NG a VG
BS

Čt. 13. 10. 2016
Přespolní běh - krajské kolo, Žďár nad Sázavou
Vybraní studenti VG
PL

St. 12. 10. 2016
Bílá pastelka - charitativní sbírka na pomoc nevidomým a slabozrakým
Studentky maturitního ročníku

Út. 11. 10. 2016
Exkurze do Mikrobiologického ústavu AV Praha
Studenti semináře z biologie (4. A, oktáva)
MP

St. 5. 10. 2016
Přespolní běh - okresní kolo, Jihlava
Vybraní studenti NH + VG
PL

St. 5. 10. 2016
Přespolní běh - okresní kolo, Jihlava
Vybraní studenti NH + VG
PL

Út. 4. 10. 2016
Exkurze do Jaroměřic nad Rokytnou
Muzeum a hrob Otokara Březiny
Septima, 3. A
ZA, VH

Po. 3. 10. 2016
Zasedání Rady školy

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Üt. 27. 9. 2016
Návštěva terapeutické komunity Podcestný mlýn
Akce primární prevence
Kvarta
PRB, LO

St. 21. 9. 2016
Návštěva soudního líčení - oktáva
Jihlava
KP

Út. 20. 9. - so. 24. 9. 2016
Poznávací zájezd do jižního Rakouska a Německa
Vybraní studenti VG
VOJ, ZAD

Po. 19. 9. 2016
Návštěva soudního líčení - 4. A
Jihlava
KP

St. 14. 9. 2016
Ústní část maturitní zkoušky - podzimní termín

Po. 12. 9. - čt. 15. 9. 2016
Soustředění mladých fyziků - Cikháj
Zajišťuje MU Brno
OB

Pá. 2. 9. 2016
Adaptační den nových studetů - prima, 1. A, 1. AS
TR, TU, PRB

Čt. 1. 9. 2016
Začátek školního roku

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Čt. 30. 6. 2016
Konec školního roku
Vydávání vysvědčení

St. 29. 6. 2016
Sportovní den NG - míčové hry
Studenti G
PL, BI, LO, OB, BS

Út. 28. 6. 2016
Regionální atletcká olympiáda na hřišti u školy
Vybraní studenti NG
PL, BS, LO, DR

Po. 27. 6. 2016
Hokejový turnaj
Studenti VG + učitelé
Zimní stadion
PL, LO, BS, PRB, MP, DR, BA

Po. 27. 6. 2016
Přednáška s besedou o nakládání s odpady
Prima, sekunda, tercie, kvarta
NOL, ZAD, BI, TR, SI, OB

Pá. 24. 6. 2016
Volejbalový turnaj VG
Studenti VG
BS, BA, ZA, MP, KP, DR
Turnaj v SCRABLE
HA, SI

St. 22. 6. 2016
Zlatá cvička - atletické závody
Studenti NG
PL, BI, LO, OB, BS

Pá. 17. 6. 2016
Druhé kolo přijímacích zkoušek - Ekonomika a podnikání

Pá. 17. 6. 2016
Divadelní představení s hudbou a zpěvy pro MŠ z regionu
Vybraní studenti
DO, ZA, KO

Po. 13. 6. - st. 15. 6. 2016
Plenér výtvarné výchovy
Vybraní studenti VV
DO

Po. 13. 6. 2016

Beseda s poslancem PČR MUDr. Vítem Kaňkovským

Septima, 3. A, sexta, 2. A

Po. 13. 6. - pá. 17. 6. 2016
Cyklovodácký sportovní kurz
Septima, 3. A
LO, BS, NOL, DR

Čt. 9. 6. 2016
Veletrh fiktívních firem
Vybraní studenti NG
KRE

Čt. 3. 6. 2016
Talenti Jihlava - soutěž v grafických disciplínách
Vybraní studenti VG
NOL

Po. 30. 5. - so. 4. 6. 2016
Návštěva Francie
Vybraní studenti VG
MD, ZA, DO

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 25. 5. 2016
Program primární prevence
Prima, kvarta
Zajišťuje oblastní charita Jihlava
KP

Po. 16. 5. - čt. 19. 5. 2016
Ústní část maturitní zkoušky

Pá. 13. 5. - čt. 5. 5. 2016
Setkání s americkými studenty a učiteli
Kvarta, kvinta, sexta
VE, HA

Út. 10. 5. - čt. 11. 5. 2016
Pohár rozhlasu - atletické závody
vybraní studenti NG
PL, BS

Po. 2. 5. - čt. 5. 5. 2016
Písemná část maturitní zkoušky (společná část MZ)

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Pá. 29. 4. 2016
Rozloučení s maturanty - POSLEDNÍ ZVONĚNÍ

St. 20. 4. 2016
Praktická část maturitní zkoušky
Studenti 4. AS
KRE, NOL

Út. 19. 4. 2016

Soutěž v grafických disciplínách - celostátní kolo

Nový Bydžov
Vybraní studenti VG
NOL


Po. 18. 4. 2016
Beseda s pracovníke ÚP Jihlava
Studenti maturitního ročníku
KP, VH

Pá. 15. 4. 2016
Školení první pomoci
Zajištěno ZZS Kr. Vysočina
Tercie
TR

Čt. 14. 4. 2016
Sdružení (třídní schůzky, informace u vyučujících)

Čt. 7. 4. 2016
Volejbalový turnaj Telč
BS, LO

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 30. 3. 2016
Předvedení SOČ
Vybrané studentky oktávy
FJ

Čt. 24. 3. 2016
Velikonoční prázdniny

St. 23. 3. 2016
SCIO testy pro maturanty
OSP, AJ, M
ML

Út. 22. 3. 2016
Krajská soutěž v grafických disciplínách
Jihlava
vybraní studenti
NOL

Po. 21. 3. 2016

Předávání censoutěže Frankofonie 2016

Michaela Křenková
Černínský palác MZV ČR
Praha
MD

St. 16. 3. 2016
Recitační soutěž Wolkerův Prostějov
vybraní studenti GOB
KP

So. 12. 3. - so. 19. 3. 2016
Lyžařský a snowboardový sportovní kurz
Pec pod Sněžkou
kvinta, 1. A
LO, PL, BS

Pá. 11. 3. 2016
Okresní kolo v basketbalu starších žáků - Jihlava
Vybraní žáci NG
BS

St. 9. 3. 2016
Veletrh fiktivních firem
Vybraní studenti kvarty
KRE

St. 2. 3. 2016
Exkurze oktávy na krajském ředitelství Policie ČR.
FJ

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 17. 2. 2016
Oblastní turnaj ve florbalu žáků Třešť
Vybraní studenti NG
PL

Po. 8. 2. - pá. 12. 2. 2016
Jarní prázdniny

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Pá. 29. 1. 2016
Pololetní prázdniny

Čt. 28. 1. 2016
Předání pololetního vysvědčení

St. 27. 1. 2016
Zasedání rady školy

St. 26. 1. 2016
Finále divize středoškolské futsalové ligy
Bechyně
Vybrané strudentky
LO

St. 26. 1. - út. 27. 1. 2016
Soutěž v účetnictví MÁ DÁTI - DAL
Znojmo
Vybraní strudenti SOŠ
KRE

St. 20. 1. 2016
Oblastní basketbalový turnaj st.žáků Telč
Vybrané strudentky NG
BS

Čt. 14. 1. 2016
Kurz první pomoci
Tercie
Aula
Akce Kraje Vysočina, zajišťuje WorkMed s. r. o. Praha

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 22. 12. 2015
Tradiční zpívání koled u vánočního stromečku
Vybraní studenti
DO, ZA

Po. 21. 12. 2015
Divadelní představení našich studentů pro MŠ Telč (dopoledne) a pro veřejnost (odpoledne)
Vybraní studenti
DO, ZA

Pá. 18. 12. 2015

Divadelní představení našich studentů pro Nemocnici Jihlava

Vybraní studenti
DO, ZA

St. 16. 12. 2015
Oblastní basketbalový turnaj žáků ZŠ
Třešť
Vybrané studentky VG
BS

Čt. 3. 12. 2015
Oblastní turnaj žáků ZŠ ve florbale
Telč
Vybraní studenti NG
PL

St. 2. 12. 2015

Tradiční setkání s mistryní světa Ing. Helenou Zaviačičovou

Exhibice mistryně světa a nositelky světového rekordu Ing. Heleny Zaviačičové v rychlosti použití počítačové klávesnice.
Hosté ze ZŠ a studenti primy a 1. A. Soutěž pro hosty.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 25. 11. 2015
Oblastní turnaj v házené SŠ
Dolní Cerekev
Vybraní studenti VG
PL

St. 25. 11. 2015
Oblastní volejbalový turnaj ZŠ
Třešť
Vybraní studenti NG
BS

Po. 23. 11. 2015

Beseda s Tomášem Grumannem

jedním z posledních žijících dětí zachráněných Nicholasem Wintonem
Kvinta, 2. A, sexta
ML, NOL

Pá. 20. 11. 2015
Basketbalový turnaj SŠ
Jihlava
Vybraní studenti
PL

St. 18. 11. 2015
Návštěva soudního jednání v Jihlavě
4. AS
PRB

St. 18. 11. 2015
"První pomoc do škol" - kurz první pomoci
Zajišťuje ZZS Kraje Vysočina
2. A, sexta

Pá. 13. 11. 2015
Přehlídka středoškolského vzdělávání - Jihlava
NOL, FJ, ML

Čt. 12. 11. 2015
"Otevřená věda" - návštěva vědeckých pracovišť vysokých škol
Brno
Studenti semináře fyziky
OB

Čt. 5. - pá. 6. 11. 2015
Zaviačič - celostátní soutěž v psaní na klávesnici a grafických disciplínách
Olomouc
Vybraní studenti
NOL

Čt. 5. 11. 2015
Oblastní volejbalový turnaj - Třebíč
Vybrané studentky
LO

Út. 3. 11. 2015
Veletrh VŠ - GAUDEAMUS - Brno
3. A, septima, 4. AS
ML, KP

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 27. 10. 2015
Program primární prevence žáků NG
Prima, kvarta
Pracovníci Charity Jihlava, tř. uč., KP

Po. 26. 10. 2015
Zkušební testy SCIO pro maturanty
Všeobecné studijní předpoklady, anglický jazyk, biologie
Oktáva, 4. A, 4. AS
ML

Pá. 23. 10. 2015
Exkurze do Prahy s návštěvou divadelního přerdstavení
Oktáva, 4. A
BI, BA, FJ

St. 21. 10. a čt. 22. 10. 2015
Veletrh fiktivních firem - České Budějovice
Vybraní SOŠ
KRE

St. 21. 10. a čt. 22. 10. 2015
Okresní kolo ve stolním tenise - Jihlava
Vybraní studenti NG a VG
BS, LO

Út. 5. 10. 2015
Návštěva muzea a hrobu básníka Otokara Březiny - Jaroměřice nad Rokytnou
3. A, septima
KP, DO

Čt. 15. 10. 2015
Krajské kolo přespolního běhu - Žďár nad Sázavou
Vybraní studenti
PL

Po. 12. 10. 2015
Návštěva soudního jednání v Jihlavě
4. A
KP

Čt. 8. 10. 2015
Okresní kolo přespolního běhu - Jihlava
Vybraní studenti NG a VG
PL

Po. 5. 10. 2015
Návštěva soudního jednání v Jihlavě
Oktáva
VH

So. 3. 10. 2015
Výstava vyřezávaných tabel SOŠ
NOL

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 29. 9. 2015
Charitativní sbírka - BÍLÁ HŮL
Pro společnost Tyflos
Na pomoc zrakově postiženým
Vybraní studenti oktávy a 4. A

Po. 28. 9. - čt. 2. 10. 2015

Návštěva Anglie

Vybraní studenti oktávy, 4. A, 4. AS, septimy, 3. A, kvinty
HA, FJ, TU

Pá. 25 9. 2015
Návštěva divadelního představení v Panském dvoře
Všechny třídy mimo maturitních
Tř. uč.

Čt. 24. 9. 2015

Návštěva velvyslance Kanady v Telči

Beseda se studenty v aule (oktáva, 4. A, 4. AS, septima)
JA, HA, KP, NOL, DR

Út. 15. 9. 2015
CORNY - studentský atletický pohár 2015
Jihlava
Vybraní studenti
PL

Po. 14. 9. - čt. 17. 9. 2015
Soustředění talentovaných fyziků
Cikháj
Katedra fyziky PřF MU Brno
TR

Út. 15. 9. 2015
Podzimní termín ústní části maturitní zkoušky

Po. 7. 9. 2015
Burza učebnic ve školní jídelně

Po. 7. 9. 2015
Začátek vyučování s francouzským lektorem (rodilý mluvčí)
MD

St. 2. 9. 2015
Seznamovací den primy a 1. A
PL, BS

Út. 1. 9. 2015
Začátek školního roku

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 30. 6. 2015
Vysvědčení, závěr školního roku

Út. 23. 6. - po. 29. 6. 2015
  • Atletická soutěž NG Zlatá cvička
  • Turnaj v míčových hrách NG
  • Turnaj v míčových hrách VG
  • Exkurze do blízkého okolí Telče
  • Simulátor havárie automobilu
Třídní a pověření učitelé

Čt. 11. 6. 2015
Anglický jazyk s rodilým mluvčím
Předmět AJ
VE, HA, SI, VAL

Út. 9. 6. a st. 10. 6. 2015
Přednášky a besedy Programu primární prevence
Prima, sekunda, tercie, kvarta
Aula
Zajišťuje Vrakbar Jihlava

Po. 8. 6. - pá. 12. 6. 2015
Sportovní kurz septimy (cyklistika, vodáctví)
Novohradsko, Vltava
PL, FJ, NOL

Pá. 5. 6. 2015
Talenti - Jihlava
Soutěž v grafických disciplínách
Vybraní studenti
NOL

Út. 2. 6. 2015
Divadelní představení pro mateřskou školu
Hrají a zpívají žáci primy a další vybraní studenti
Aula
DO, ZA

Po. 1. 6. 2015
Anglický jazyk s rodilým mluvčím
Předmět AJ
VE, HA, SI, VAL

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Pá. 29. 5. 2015
Francouzský jazyk s rodilým mluvčím
Předmět FJ
MD

St. 20. 5. - pá. 22. 5. 2015
Plenér výtvarné výchovy
Vybraní studenti VG
DO

Čt. 21. 5. 2015
Školení první pomoci
Tercie
Aula
Zdravotní záchranná služba Kreje Vysočina

Po. 18. 5. - čt. 21. 5. 2015

Ústní část maturitní zkoušky

4. A, oktáva, 4. AS

St. 13. 5. 2015
Volejbalový turnaj ZŠ regionu
Telč
Vybraní studenti NG
BS

Út. 5. 5. - st. 6. 5. 2015
Pohár rozhlasu - atletické závody
Jihlava
Vybraní studenti NG
BS, PL

Po. 4. 5. - po. 11. 5. 2015

Písemní část společné maturitní zkoušky

4. A, oktáva, 4. AS

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Čt. 30. 4. 2015

Poslední zvonění

Rozloučení s oktávou, 4.A a 4. AS

St. 29. 4. 2015
Přednáška pro dívky
"Čas proměn"
Dívky z primy
MP Education

Po. 27. 4. 2015
Návštěva divadelního představení
Horácké divadlo Jihlava
1. A, kvinta
VH, ZA

Po. 20. 4. - pá. 24. 4. 2015
Intenzívní kurz německého jazyka s rodilými mluvčími
Vybraní studenti studující NJ
Aula
ZAD, VOJ

Pá. 17. 4. 2015

Praktická maturitní zkouška

4. AS

St. 15. 4. - čt. 16. 4. 2015

Pilotní testování v rámci přijímacího řízení

Středa - uchazeči z 9. tříd ZŠ
Čtvrtek - uchazeči z 5. tříd ZŠ

Pá. 10. 4. 2015
Beseda maturnantů s úředníky ÚP
Oktáva, 4. A, 4. AS

Čt. 9. 4. 2015
Volejbalový turnaj regionu (Třebíč, Dačice)
Telč (hala ZŠ)
BS

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Út. 31. 3. 2015
Návštěva divadelní ho představení v anglickém jazyce
Jihlava
Oktáva, 4. A
VE, SI

Pá. 27. 3. 2015
Francouzský jazyk s rodilým mluvčím
Předmět FJ
MD

Pá. 27. 3. 2015
Oslava dne učitelů
KD Krahulčí (pořadatel: málotřídní školy)

So. 20. 3. - so. 28. 3. 2015
Zimní sportovní kurz
Pec pod Sněžkou
Sekunda, tercie
LO, BS, PL, PRB

Pá. 20. 3. 2015
Matematický klokan (soutěž)
Prima, sekunda, tercie, kvarta

So. 7. 3. 2015
Skládání zkoušky First Certificate in English (FCE). Prokázání znalosti jazyka na úrovni B2, jak V mluveném i tak psaném projevu.
HA

So. 7. 3. - so. 14. 3. 2015
Zimní sportovní kurz
Pec pod Sněžkou
1. A, kvinta
LO, BS, PL, NOL

St. 4. 3. 2015
Exkurze do ČNB Praha a Škoda Auto Mladá Boleslav
3. AS, studenti společenskovědního semináře
PRB, NOL, KP

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Ne. 15. 2. - so. 21. 2. 2015
Mezinárodní lyžařský kemp - Vysegradské 4
Malá Lučivná (Slovensko)
vybraní studenti NG
PL

So. 14. 2. 2015

Přijímací zkoušky nanečisto

pro žáky 5. a 9. ročníků ZŠ

Čt. 12. 2. 2015
Školní futsalová liga - turnaj divize Jižní Morava
Brno
Vybraní studenti
LO

Čt. 12. 2., st. 18. 2. a út. 24. 2. 2015
Školení první pomoci
Zajišťuje Český červený kříž Jihlava
Tercie
Aula

Po. 3. 2. - pá. 7. 2. 2015
Jarní prázdniny

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Pá. 30. 1. 2015
Pololetní prázdniny

Čt. 29. 1. 2015
Konec 1. pololetí, předávání vysvědčení

St. 28. 1. 2015
Přednáška pro studenty Podivuhodný křemík
Doc. Z. Bochníček, PřF MU Brno
1, kvinta, 2.A, sexta
aula

St. 28. 1. - 29. 1. 2015

Národní kolo

soutěže v psaní na klávesnici - ZAV 2015
Přerov
NOL

St. 28. 1. 2015

devátý celostátní veletrh

fiktivních firem
Praha
vybraní studenti SOŠ
KRE

Út. 27. 1. 2015
Návštěva mistryně světa v psaní na klávesni

Ing. Heleny Zaviačičové

spojená se soutěží žáků ZŠ v psaní na klávesnici
aula
NOL, KRE

Čt. 22. 1. 2015
Volejbalový turnaj - chlapci
Jihlava
BS

St. 21. 1. . čt. 22. 1. 2015
Má dáti, dal - soutěž v účetnictví
Znojmo
Vybraní studenti SOŠ
NOL

St. 21. 1. 2015
Volejbalový turnaj - dívky
Jihlava
PL

St. 14. 1. 2015
Basketbalový turnaj žáků
Telč
BS

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Po. 22. 12. 2014 - pá. 2. 1. 2015
Vánoční prázdniny

Pá. 19. 12. 2014

Tradiční hokejový turnaj

studentů, pedagogů a absolventů
PL
Přednáška o studiu v zahraničí - Michaela Vystrčilová
Studenti 2. a 3. ročníků
Vánoční besídky

Čt. 18. 12. 2014
Přednášky Programu primární prevence
Tercie - Výchova k toleranci
Sekunda - Virtuální svět
KP
Celoškolní turnaj starších studentů: Pišqworky
Kvarta, 1. A, kvinta, 2. A, sexta, 3. A, septima, 3. AS, 4. A, oktáva, 4. AS
FJ, TR
Celoškolní turnaj starších studentů: Scrabble
1. A, kvinta, 2. A, sexta, 3. A, septima, 3. AS, 4. A, oktáva, 4. AS
SI, HA
Návštěva studentů s kulturním programem ODN Nemocnice Jihlava
Vybrané studentky kvinty, 1. A
ZA, DO

St. 17. 12. 2014
Basketbalový turnaj základních škol
Třešť
Vybraní studenti NG
BS

Út. 16. 12. 2014
Kurz finanční gramotnosti pro pokročilé
3. AS
FJ

Čt. 11. 12. 2014

Den otevřených dveří

Prezentace a prohlídka školy

Čt. 11. 12. 2014
Florbalový turnaj žáků
Telč
Vybraní studenti NG
PL

St. 10. 12. 2014
Mikulášký pohár ve volejbalu
Vybraní studenti
BS

Po. 8. 12. 2014
Futsalová liga středních škol
Jihlava
Vybraní studenti
LO

Pá. 5. 12. 2014
Krajské lolo v házené SŠ
Dolní Cerekev
Vybraní studenti
PL

Po. 1. 12. 2014
Setkání s rodilými mluvčími anglického jazyka
Postupně 2. - 4. ročníky
SI

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Čt. 27. 11. 2014
Pilotní testování SCIO (obecné studijní předpoklady, matematika, český jazyk)
Prima, tercie, 1. A, kvinta
BI, OB, ZA, MP

St. 26. 11. 2014
Přednáška protidrogové prevence
aula
1. A, kvinta. 2. A, sexta
LO

Po. 24. 11. - st. 26. 11. 2014

Mezinárodní veletrh fiktivních firem

Bratislava
Vybraní studenti SOŠ
KRE

Pá. 21. 11. 2014
Okresní kolo basketbalového turnaje SŠ, chlapci
Jihlava
Vybraní studenti
LO

St. 19. 11. - čt. 20. 11. 2014

Celostátní kolo dějepisné olympiády za účasti VIP hostů

Cheb
Vybrané studentky
BA

Pá. 14. 11. 2014
Přehlídka středních škol
Jihlava
NOL, FJ, ML

Pá. 14. 11. 2014
Okresní kolo basketbalového turnaje SŠ, dívky
Jihlava
Vybrané studentky
BS

St. 12. 11. 2014
Regionální futsalový turnaj žáků ZŠ
Telč
Vybraní žáci
LO

Út. 11. 11. 2014
Volejbalový turnaj SŠ, dívky
Třebíč
Vybrané studentky
LO

Po. 10. 11. 2014
Přednáška o historii - NPÚ Telč
Vzpomíná paní Dana Němcová (50. léta, Charta 77, Václav Havel, ...)
Beseda k výstavě Příběhy míst
4. A, Oktáva
BA, ZAD

Čt. 6. 11. 2014
Návštěva výrobního závodu Automotive Lghting
Jihlava
Vybraní studenti 2. A a sexty
ML, KB

St. 5. 11. 2014
Návštěva soudního jednání
Jihlava
4. AS
PRB

Út. 4. 11. 2014
Veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus
Brno
3. A, septima
ML, TU

Út. 4. 11. 2014
Návštěva divadelního představení
Jihlava
2. A, septima
KP, DO
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Pá. 31. 10. 2014
Přednášky pro studenty
Prima - Vztahy v kolektivu
Kvarta - Plány do budoucna
Aula

Čt. 30. 10. 2014
Prezentace školy na přehlídce škol
Jindřichův Hradec
NOL, ZAD

Čt. 30. 10. 2014
Přednáška o první pomoci (ukázky, praktické ověření)
2. A, sexta
Zdravotní záchranná služba Kraje Vysočina
Aula

Pá. 24. 10. 2014
Exkurze do Prahy s návštěvou představení Divadla v Dlouhé
4. A, oktáva
VH, VOJ, FJ

St. 22. 10. 2014
Stolní tenis - okresní turnaj ZŠ
Jihlava
Vybraní strudenti NG
BS

Čt. 23. 10. 2014
Stolní tenis - okresní turnaj SŠ
Jihlava
Vybraní strudenti VG
LO

St. 22. 10. 2014
Stolní tenis - okresní turnaj ZŠ
Jihlava
Vybraní strudenti NG
BS


St. 15. 10. 2014
Přespolní běh - krajské kolo ZŠ a SŠ
Jihlava
Vybraní strudenti
PL

St. 8. 10. 2014
Přespolní běh - okresní kolo ZŠ a SŠ
Jihlava
Vybraní strudenti
LO

St. 8. 10. 2014
Básník Otokar Břeina - návštěva Jaroměřic nad Rokytnou
Septima, 3. A
KP, BI

Út. 7. 10. 2014
Návštěva strojírenského podniku TRW-DAS Dačice
Vybraní studenti 4. ročníku
ML

Po. 6. 10. 2014
Návštěva soudního jednání
Jihlava
Oktáva
VH

St. 1. 10. - čt. 2. 10. 2014
Veletrh fiktivních firem
Výstaviště České Budějovice
Vybraní studenti SOŠ
KRE

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Út. 23. 9. - so. 27. 9. 2014
Školní poznávací zájed do Německa
Vybraní studenti 3. a 4. ročníků
ZAD, VOJ

St. 17. 9. 2014
Lehkoatletické závody středních škol - CORNY - okresní kolo
Vbraní studenti
Jihlava
BS, LO

Út. 9. 9. - pá. 12. 9. 2014
Soustředění mladých fyziků
Pořádáno pracovníky katedry fyziky PřF MU Brno
Tři Studně (Žďár nad Sázavou)
Vybraní studenti
OB

Út. 2. 9. 2014
Seznamovací den pro nové studenty
Prima, 1. A
BI, ZA

Po. 1. 9. 2014
Zahájení školního roku

**************************************
**************************************
Pá. 27. 6. 2014
Vysvědčení, závěr školního roku

Čt. 26. 6. 2014
Zlatá cvička
Studenti NG
PL, LO, BS, třídní učiteleé

St. 25. 6. 2014
Sportovní den VG
Studenti NG
PL, BS, třídní učiteleé

Út. 24. 6. 2014
Sportovní den NG
Studenti NG
PL, LO, BS, třídní učiteleé

Tématické exkurze
Celý měsíc červen
Zaměření po předmětech

Po. 23. 6. 2014
Atletické závody v Třešti
Vybraní studenti NG
PL, BS

Pá. 20. 6. 2014
Aivadlo v anglickém jazye
Prima, sekunda, tercie
Připravili studenti septima
SI

Po. 16. - pá. 20. 6. 2014
Sportovní kurz - cyklistika, vodní turistika
3. A
PL, LO, BS

Pá. 6. 6. 2014
Návštěva přednášek v rámci festivalu Arts&Film
Sekunda, 1. A
BA, BS, MP

Po. 10. - pá. 13. 6. 2014
Intenzivní kurz německého jazyka s rakouskými rodilými mluvčími
Vybraní studenti VG
PL, LO, TU

Po. 2. - pá. 6. 6. 2014
Sportovní kurz - cyklistika, vodní turistika
Septima
PL, LO, TU

Po. 2. - pá. 6. 6. 2014
Učební praxe - účetnictví
KUB

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 28. - pá. 30. 5. 2014
Plenér výtvarné výchovy
DO

Čt. 29. 5. 2014
Zasedání školské rady

Út. 27. 5. 2014
Kdo si hraje, nezlobí
Komponovaný pořad pro mateřskou školu
Vybraní studenti
KP, DO, ZA

Po. 26. 5. 2014
Slavnostní předávání maturitní vysvědčení na zámku

Po. 19. 5. - st. 21. 5. 2014
Ústní část maturitní zkoušky

St. 14. 5. 2014
Oblastní turnaj v softbalu
Telč
Vybraní studenti NG
PL

Út. 13. 5. 2014
Pohár rozhlasu - atletické soutěže
Vybraní studenti NG
PL, BS

Út. 6. 5. 2014
Přednáška s besedou o konci Druhé světové války a osvobození Telče
Pracovnice Vojenského historického ústavu
Kvarta, kvinta, 1. A

Pá. 2. 5. - st. 7. 5. 2014
Písemná část státní části maturitní zkoušky

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 30. 4. 2014
"Poslední zvonění" - rozloučení s maturanty

Čt. 24. 4. 2014
Oblastní kolo soutěže v házené
Telč
vybraní studenti
PL

St. 16. 4. 2014
Praktická maturitní zkouška ze souboru ekonomických předmětů
4. AS
KRE, KUB

St. 16. 4. 2014
Školení první pomoci
Záchranná služba Kraje Vysočina
Tercie

Po. 14. 4. 2014
Celostátní kolo v grafických disciplínách
Neveklov
vybraní studenti
NOL

Čt. 10. 4. 2014
Sdružení rodičů GOB
Třídní schůzky, informace o prospěchu

St. 2. 4. 2014
Volejbalový turnaj starších žáků
Telč
Vybraní studenti NG
BS, LO

Út. 1. 4. 2014
Okresní kolo soutěže v házené
Dolní Cerekev
vybraní studenti
PL

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Po. 31. 3. 2014
Oblastní kolo soutěže ve futsalu
Telč
vybraní studenti NG
PRB

Pá. 28. 3. 2014
Okresní basketbalový turnaj
Jihlava
Kategorie mladších žáků
BS

Čt. 27. 3. 2014
Oblastní volejbalový turnaj
Telč
vybraní studenti
BS, LO

Čt. 20. 3. 2014
Konverzační soutěž z francouzského jazyka
Jihlava
vybraní studenti
FM

Út. 18. 3. 2014
Krajská soutěž v grafických disciplínách
Pelhřimov
vybraní studenti
NOL

Po. 17. 3. až st. 19. 3. 2014
veletrh fiktivních firem
Praha
vybraní studenti SOŠ
KRE

Ne. 16. 3. až ne. 23. 3. 2014
Lyžařský výcvikový kurz
Pec pod Sněžkou
1. A, kvinta
LO, PL, BS

Čt. 6. 3. 2014
Exkurze do Státní banky
Praha
3. AS, 4. AS, společenskovědní seminář
KP, VAL, ZAD

Čt. 6. 3. 2014
Okresní kolo recitační soutěže
Jihlava
Vybraní studenti NG
BI

St. 5. 3. 2014
Krajské kolo recitační soutěže Wolkerův Prostějov
Jihlava
Vybraní studenti VG
KP

Út. 4. 3. a st. 5. 3. 2014
Hodina moderní chemie
Všechny třídy gymnázia
Vedou studenti
VŠCHT Praha

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Čt. 27. 2. 2014
Návštěva okresního archivu
Jihlava
Seminář z dějepisu
BA

Po. 17. 2. 2014
Školení poskytování první pomoci - 3. přednáška
Český červený kříž Jihlava
Aula
Tercie

Út. 11. 2. 2014
Školní kolo recitační soutěže Wolkerův Prostějov
Vybraní studenti
Aula
vyučující ČJ

Po. 10. 2. 2014
Školení poskytování první pomoci - 2. přednáška
Český červený kříž Jihlava
Aula
Tercie

Po. 3. 2. 2014
Školení poskytování první pomoci - 1. přednáška
Český červený kříž Jihlava
Aula
Tercie

Celý mšsíc průběžně školní, okresní, krajská kola olympiád - chemie, biologie, anglický jazyk, ...

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 29. 1. 2014
Celostátní veletrh fiktivních firem
Praha
Vybraní studenti SOŠ

Út. 28. 1. - st. 29. 1. 2014
Celostátní soutěž v psaní na klávesnici ZAV
Přerov
Vybraní studenti

Po. 27. 1. - út. 28. 1. 2014
Celostátní soutěž v účetnictví "Má dáti, dal"
Znojmo
Vybraní studenti SOŠ

Průběžně v lednu, únoru, ...
Školní, okresní, krajská, ... kola olympiády
Matematika, chemie, dějepis, český jazyk, ...

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Pá. 20. 12. 2013

Tradiční školní vánoční hokejový turnaj

Studenti i jejich učitelé
Telč

Čt. 19. 12. 2013
Přednáška p. O. Zadražila o vedení kroniky města Telč
Aula
BA

St. 18. 12. 2013
Volejbalový turnaj smíšených družstav regionu
Třešť
BS

Út. 17. 12. 2013
Zpívání u stromečku
Studentky kvarty
ZA

Po. 16. 12. 2013
Vánoční návštěva nemocnice
Charitativní akce
Jihlava
MA, DO. ZA

Čt. 12. 12. 2013
Slavnostní otevření keramické dílny
DO

Čt. 12. 12. 2013

Den otevřených dveří


St. 11. 12. 2013
Regionální volejbalový turnaj
Dívky
Dačice
PL

Čt. 5. 12. 2013
Turnaj ve futsalu
Telč
LO

St. 4. 12. 2013
Regionální turnaj v košíkové
Dívky
Třešť
BS

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Čt. 28. 11. 2013
Okresní kolo v házené
Školní sportovní kluby
Dolní Cerekev
Vybraní studenti
BS, PL

Čt. 28. 11. 2013
Přednášky pro dívky a pro chlapce
"S tebou o tobě" - dívky z primy
"Žena jako symbol života" - dívky z 1. A a z kvinty
"Na startu mužnosti" - chlapci z primy a ze sekundy
aula

St. 27. 11. 2013
Návštěva divadelního představení
České Budějovice
Prima, sekunda
BI, LO, DO

Út. 26. 11. - čt. 28. 11. 2013

Mezinárodní veletrh fiktivních firem

Vybraní studenti SOŠ
Bratislava
KRE

Út. 26. 11. 2013

Přednáška s besedou s velvyslancem státu Izrael

3. A, septima, 3. AS, sexta

Po. 25. 11. - pá. 29. 11. 2013
Praxe v podnicích
4. AS

Čt. 21. 11. 2013
Testování znalostí primy (SCIO)
ČJ, M, studijní předpoklady

Út. 19. 11. 2013

Setkání s mistryní světa v psaní na klávesnici Ing. Helenou Zaviačičovou

Žáci ZŠ regionu, NG, VH, SOŠ
NOL, ...

Po. 18. 11. 2013
Návštěva divadelního představení
České Budějovice
tercie, kvarta
VH, BA

Pá. 15. 11. 2013
Okresní kolo basketbalového turnaje středních škol
dívky
Jihlava
BS

Pá. 8. 11. 2013
Přehlídka středních škol
Jihlava
MA, FJ, ML, KRE

Čt. 7. 11. - pá. 8. 11. 2013
Celostátní soutěž v psaní na klávesnici ZAV
Hodonín
NOL

Čt. 7. 11. 2013
První pomoc do škol
Zdravotní kurz zajišťovaný Zdravotní záchrannou službou Kraje Vysočina
2. A

Čt. 7. 11. 2013
Oblastní florbalový turnaj - Telč
Vybraní studenti
PL

Út. 5. 11. a st. 6. 11. 2013
Veletrh pomaturitního vzdělávání GAUDEAMUS - Brno
septima, 3. AS, 3. A, 4. AS
ML, VH, VAL

Út. 5. 11. 2013
Krajské kolo ve stolním tenise - dívky
Hrotovice
MOC

Út. 5. 11. 2013
Okresní kolo v odbíjené - dívky
Sportovní kluby, Jihlava
LO

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Čt. 31. 10. 2013
První pomoc do škol
Zdravotní kurz zajišťovaný Zdravotní záchrannou službou Kraje Vysočina
sexta, 2. AS

Čt. 24. 10. až 28. 10. 2013
Školní poznávací zájez do Anglie
Součást projektu Partnerstvím středních škol k rozvoji příhraniční spolupráce
Vybraní studenti 3. A, septimy, 4. A a oktávy.
SI, VH, TR

St. 23. 10. 2013
Návštěva studentů partnerské školy v Hornu
Součást projektu Partnerstvím středních škol k rozvoji příhraniční spolupráce
Vybraní studenti
ZAD, VOJ, BS, LO

Čt. 17. 9. 2013
Od 15. 30 hodin valná hromada Sdružení rodočů GOB, třídní schůzky, informace u vyučujících

Čt. 17. 9. 2013
Přednáška s besedou pro studenty s protidrogovou tgématikou
Aula
Kvarta, kvinta, 1. A
KP

St. 16. 10. 2013
Návštěva soudního jednání
Jihlava
Oktáva
PRB

Pá. 11. 10. 2013
Exkurze do Prahy s návštěvou divadelního představení
4. A, oktáva
BA, KP, TR

Pá. 11. 10. 2013
Návštěva studentů partnerské školy ve Waidhofenu an der Thaya
Součást projektu Partnerstvím středních škol k rozvoji příhraniční spolupráce
Vybraní studenti
ZAD, VOJ, BS, LO

Čt. 10. 10. 2013
Krajské finále přespolního běhu
Žďár nad Sázavou
Vybraní studenti NG a VG
LO

Po. 7. 10. 2013
Zasedání školské rady

So. 5. 10. 2013
Výstava tabel SOŠ a prohlídka nově zrekonstruované přístavby
Pro veřejnost

Pá. 4. 10. 2013
Exkurze do Jaroměřic nad Rokytnou (Otokar Březina)
3. A, septima
VH, VOJ

St. 2. 10. 2013
Návštěva soudního jednání
Jihlava
4. AS
MOC

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

St. 25. 9. 2013
Návštěva soudního jednání
Jihlava
4. A
VH

St. 25. 9. 2013
Okresní finále přespolního běhu
Jihlava
Vybraní studenti NG a VG
PL

Út. 24. 9. 2013
15.30 hod., schůze představenstva Sdružení rodišů GOB a SOŠ

Út. 24. 9. 2013
Bosky do Říma
Přednáška s besedou Sáry Kolbové (4. A) o pěší pouti do Říma
Aula (14.30)

Út. 24. 9. 2013
Fotbalový turnaj ZŠ a NG z regionu
Telč
Vybraní studenti
BS

Út. 24. 9. 2013
Středoškolský atletický pohár CORNY. krajské kolo
Jihlava
Vybraní studenti
BS

Po. 23. 9. 2013
Beseda s poslancem Evropského parlamentu Ing. Jaromírem Kohlíčkem, CSc.
2. A
KP

St. 18. 9. 2013
Středoškolský atletický pohár CORNY, okresní kolo
Jihlava
Vybraní studenti
PL, LO

Po. 9. - čt. 12. 9. 2013
Soustředění úspěšných studentů fyziky v Cikháji ve Žďárských vrších (pořádá katedra fyziky MU Brno).
vybraní studenti
TR

Po. 9. 9. 2013
Burza učebnic ve školní jídelně.

Út. 3. 9. 2013
Adaptační den pro nové studenty (prima, 1. A)

Po. 2. 9. 2013
Začátek školního roku – v 8.00 v kmenových třídách

*****************************************************************
28. 6. 2013
Závěr školního roku, předání vysvědčení

Průběžně celý červen tématické exkurze vyučovacích předmětů.

27. 6. 2013
Zlatá cvička - atletické závody NG
Hřiště.
PL, BS, LO

26. 6. 2013
Sportovní den VG a SOŠ.
Míčové hry, sportovní hala.
PL, BS, LO, PRB, MOC

25. 6. 2013
Sportovní den NG
Míčové hry, sportovní hala.
BS, LO, PRB, MOC, PRO

20. 6. 2013
Návštěva studentů z USA
Besaeda s rodilými mluvčími.
Septima, 3. A

19. 6. 2013
Návštěva studentů z obchodní akademie z Hornu
Sportovní utkání ve sportovní hale a na hřišti
Součást příhraniční spolupráce mikroregionu
ZAD, VAL

12. 6. - 14. 6. 2013
Výtvarná výchova - plenér
Vybraní studenti
JI

12. 6. 2013
Komponovaný pořad s besedou o holokaustu.
Hana Lustigová, Daniel Dobiáš
Třídy VG a SOŠ

10. 6. - 14. 6. 2013
Sportovní vodácký kurz - Vltava
3. A - ZRUŠENO Z DŮVODU POVODŇOVÉHO STAVU NA ŘECE

10. 6. - 14. 6. 2013
Praxe studentů SOŠ z účetnictví
2. AS
KRE

4. 6. 2013
Návštěva studentů z gymnázia z Waihofenu an der Thaya
Sportovní utkání ve sportovní hale
Součást příhraniční spolupráce mikroregionu
ZAD, VOJ

4. 6. - 8. 6. 2013
Návštěna Belgie a Francie
Vybraní studenti VG
MM, DE, BI

3. 6. - 7. 6. 2013
Praxe studentů SOŠ z účetnictví
1. AS, 3. AS
KRE, KUB

=======

27. 5. - 31. 5. 2013
Sportovní vodácký kurz - Vltava
Septima
PL, LO, TU

20. 5. - 23. 5. 2013
Ústní maturitní zkoušky

17. 5. 2013
Přednáška o ošetšování vzrostlých stromů
Kvarta
TU, MP

15. 5. 2013
Setkání s rodilým mluvčím - AJ
USA, Texas
Vybraní studenti GOB.
VE, VA

6. 5. - 7. 5. 2013
Pohár rozhlasu - atletické závody
Jihlava
vybraní studenti NG
PL, BS

2. 5. - 7. 5. 2013
Písemná část maturitní zkoušky
oktáva, 4. A, 4. AS

=======

Pá. 26. 4. 2013
Rozloučení s maturanty
POSLEDNÍ ZVONĚNÍ

Čt. 25. 4. 2013
Oblastní turnaj v házené Dolní Cerekev
vybrané studentky NG
PL

Út. 23. 4. 2013
Exkurze do automobilky v Kolíně
2. AS, 4. AS
KRE, ZAD, STE

Pá. 19. 4. 2013
Kurz první pomoci
Zdravotní záchranná služba Kraje Vysočina
Tercie

St. 17. 4. 2013
Praktická maturitní zkouška ze souboru ekonomických předmětů
4. AS

St. 17. 4. 2013
Místní turnaj v házené Telč
Vybraní strudenti NG
PL

Čt. 11. 4. 2013
Schůze Sdružení rodičů GOB, třídní schůzky, informace o prospěchu

St. 10. 4. 2013
Soutěž v grafických disciplínách - celorepublikové kolo
Zlín
NOL

Po. 8. 4. - út. 9. 4. 2013
Soutěž v grafických disciplínách - celorepublikové kolo
Zlín
NOL

Po. 8. 4. - pá. 12. 4. 2013
Konverzační kurz německého jazyka
V rámci projektu příhraniční spolupráce, s rodilými mluvčími
Vybraní studenti VG
VOJ, ZAD

Pá. 5. 4. 2013
Basketbalový turnaj
Jihlava
Vybraní stud. NG
BS

=======

So. 16. 3. - so. 23. 3. 2013
Lyžařský sportovní kurz
Pec pod Sněžkou
Kvinta, 1. A, 1. AS
PL, BS, LO


Út. 14. 3. - čt. 21. 3. 2013
Veletrh fiktivních firem (celostátní účast)
Praha
Vybraní studenti SOŠ
KRE

Út. 19. 3. 2013

Krajské kolo soutěže v grafických disciplínách

Telč (pořádající škola GOB a SOŠ)
Vybraní studenti
NOL


Čt. 14. 3. 2013
Oblastní volejbalový turnaj
Telč (pořádající škola GOB a SOŠ)
Vybraní studenti
PRO

Út. 12. 3. 2013
Psychologie v praxi - přednáška
Pedagogicko psychologická poradna
Kvinta, 1. A, 1. AS
MOC

St. 7. 3. 2013
Okraesní kolo recitační soutěže
Jihlava
Vybraní studenti
BI

St. 6. 3. 2013
Návštěva divadelního představení
České Budějovice
Tercie, kvarta
VH, MM, BI

Út. 5. 3. 2013
Školní kolo soutěže v grafických disciplínách
NOL

=======

St. 27. 2. 2013
Oblastní kolo soutěže v recitaci Wolkerův Prostějov
Jihlava
Vybraní srtudenti VG
KP

Út. 26. 2. 2013
Okresní kolo soutěže z anglického jazyka
Jihlava
Vybraní studenti NG
KM

Ne. 17. 2. - so. 22. 2 2013
Mezinárodní kemp dětí V4
Zakopane - Polsko
vybraní studenti NG
PL

Po. 18. 2. 2013

Afghanistán přímo z Logaru

Beseda s por. Václavem Liškou o půlročním působení ve vojenské zahraniční misi
14.00, AULA

Také pro veřejnost


Po. 11. 2. 2013 až pá. 15. 2. 2013
jarní prázdniny

Pá. 8. 2. 2013 - PROZATÍM ZRUŠENO
Přednáška o psychologii
kvinta, 1. A, 1. AS

St. 6. 2. 2013
Přednáška o psychologických aspektech používání facebooku
kvinta, 1. A, 1. AS

Po. 4. 2. 2013
Přednáška o první pomoci (3. část)
Pracovnice Českého červeného kříže Jihlava
Tercie

Pá. 1. 2. 2013
Pololetní prázdniny

=======

Čt. 31. 1. 2013
Pololetní vysvědčení

Čt. 31. 1. 2013
Testování znalostí kvarty
Matematika + anglický jazyk.

St. 30. 1. 2013
Přednáška o první pomoci (2. část)
Pracovnice Českého červeného kříže Jihlava
Tercie

St. 30. 1. 2013
Veletrh fiktivních firem
Vybraní studenti SOŠ.
KRE

Út. 29. 1. 2013
Testování znalostí kvarty
Český jazyk + člověk a příroda

Út. 29. 1. - st. 30. 1. 2013
Soutěž v účetnictví - "Má dáti - dal"
Znojmo
Vybraní studenti SOŠ.
NOL, STE

Po. 28. 1. - st. 30. 1. 2013
Lyžařský kurz - sjezd
Sekunda
LO, PL, BA, BS

Pá. 25. 1. 2013
Celostátní kolo soutěže v anglickém jazyce
Vybraní studenti gymnázia
VA

Čt. 24. 1. - pá. 25. 1. 2013
Lyžařský kurz - běžky
Sekunda
LO, PL, BA, BS

Čt. 24. 1. 2013
Futsalový turnaj v Telči
PRO

Út. 22. 1. 2013
Přednáška o první pomoci (1. část)
Pracovnice Českého červeného kříže Jihlava
Tercie

Po. 21. 1. 2013
Návštěva divadelního představení
Horácké divadlo Jihlava
Prima, sekunda
VH, BI, OB

Čt. 17. 1. 2013

Od 14:30 hodin cvičné přijímací zkoušky pro žáky 5. a 9. tříd ZŠ


Út. 15. 1. 2013
Přednáška a beseda o návštěvě nejkrásnějších hor světa - Patagonie
Mgr. Michal Plunder
Pro veřejnost
14.00 v aule

=======

Pá. 21. 12. 2012
Tradiční vánoční hokejový turnaj
Mužstava studentů a učitelů

Čt. 20. 12. 2012
Přednáška s Martinem Jarošem, ředitelem marketingu společnosti T-mobile
3. AS, 4. AS, + zájemci z řad studentů

Čt. 20. 12. 2012
Přednáška na téma vedení kroniky
Přednášející: P. Oldřich Zadražil
Zájemci z VG

Čt. 20. 12. 2012
Futsalový turnaj, Telč
Dívky
PRO, MOC

Út. 18. 12. 2012
Oblastní volejbalový turnaj, Třešť
Starší žáci a žákyně
BS

Čt. 13. 12. 2012

Den otevřených dveří


St. 12. 12. 2012
Přdnášky pro studenty
Téma:
Vztahy mezi dětmi - sekunda
Poruchy příjmu potravy - kvarta
KP

Čt. 6. 12. 2012
Turnaj středoškolské futsalové ligy, Třeboň
Chlapci
PRO

St. 5. 12. 2012
Oblastní basketbalový turnaj v Tčešti
Vybrané dívky (tercie, kvarta).
BS

St. 5. 12. 2012
Volejbalový turnaj v Dačicích.
PRO

Út. 4. 12. 2012
Sportovní turnaj v rámci školních sportovních klubů
PL
=======
St. 28. 11. - pá. 30. 11. 2012
Přehlídka fiktivních firem
Bratislava
Vybraní studenti SOŠ
KRE, STE

Po. 26. 11. 2012
Dvakrát zachráněné dítě
Přednáška a beseda s Tomášem Graumannem
jedním z posledních 669 dětí zachráněných Nicholasem Wintonem v roce 1939
Pro veřejnost
14.00 v aule

Čt. 22. 11. 2012
Beseda se spisovatelem Jáchymem Topolem
Pro veřejnost
14:15 v aule

Čt. 15. 11. - pá. 16.- 11. 2012
Soutěž v psaní na klávesnici - Zaviačič
Hodonín
NOL

Čt. 15. 11. 2012
Futsalový turnaj v Telči
PRO

St. 14. 11. 2012
Oblastní turnaj mladších žáků ve florbalu
Pořádá GOB a SOŠ.
PL

Pá. 9. 11. 2012
Přehlídka středních škol
Jihlava
MA, FJ, ML, STE

ČT. 8. 11. 2012
Den otevřených dveří v Akademii věd v Brně
Studenti semináře fyziky
OB

8. 11. 2012
Školení první pomoci
Zdravotní záchranná služba Kraje Vysočina
Sexta

Út. 6. 11. 2012
Přednášky pro dívky "S tebou o tobě"
Prima
Kvinta, 1. A, 1. AS

Pá. 2. 11. 2012

Slavnostní otevření auly GOB a SOŠ


Čt. 1. 11. 2012
Školení první pomoci
Zdravotní záchranná služba Kraje Vysočina
2. A, 2. AS

Čt. 1. 11. 2012
Oblastní turnaj SŠ ve volejbalu
Třebíč
Vybraní studenti
PRO

=======

St. 31. 10. 2012
Setkání fiktivních firem
Žďár nad Sázavou
Vybrani studenti SOŠ
KRE, STE

Út. 30. 10. 2012
Gaudeamus - veletrh VŠ vzdělávání Brno
3. A, septima
ML, PL

Čt. 25. 10. - pá. 26. 10. 2012
Podzimní prázdniny

Pá. 19. 10. 2012
Exkurze do Prahy s návštěvou divadelního představení
4. A, oktáva
BI, BA, MM

Čt. 18. - pá. 19. 10. 2012
Soutěž ZAV (psaní na klávesnici)
Šenov u Nového Jičína
Vybraní studenti
NOL

Čt. 18. 10. 2012

Sdružení rodičů GOB a SOŠ Telč

15.30 – 16.15 Valná hromada Sdružení rodičů GOB a SOŠ Telč (v jídelně školy)
16.15 – 16.45 Třídní schůzky
16.45 – 18. 00 Informace o prospěchu studentů u jednotlivých vyučujících.

Út. 16. - čt. 18. 10. 2012
Okresní soutěž ve stolním tenisu
Út. 16. 10. vybraní studenti primy a sekundy (mladší žáci), LO
St. 17. 10. vybraní studenti tercie a kvarty (starší žáci), PL
Čt. 18. 10. vybraní studenti od 16 let (studenti SŠ), MOC

Čt. 11. 10. 2012
Krajské kolo přespolního běhu (ZŠ + SŠ)
Sportovní školní kluby
Žďár nad Sázavou
Vybraní studenti
PL

St. 10. 10. 2012
Exkurze do Jaroměřic nad Rokytnou
3. A, septima
BI, KP

Út. 9. 10. 2012
Zasedání rady školy

Oslavy 160. výročí založení školy

6. 10. 2012

St. 3. 10. 2012
Návštěva jednání okresního soudu (exkurze)
4. AS
MOC

St. 3. 10. 2012
Okresní kolo přespolního běhu (ZŠ + SŠ)
Sportovní školní kluby.
Jihlava
Vybraní studenti
PL, LO

=======

St. 26. 9. - so. 29. 9. 2012
Školní poznávazí zájezd Rakousko - Švýcarsko - Německo
Vybraní studenti VG a SOŠ
VOJ, ZAD

Po. 24. 9. 2012
Návštěva jednání okresního soudu (exkurze)
Oktáva.
KO

Pá. 21. 9. 2012
Oblastní fotbalový turnaj
Vybraní studenti NG
PL

Pá. 21. 9. 2012
Den na hranici - rakouský projekt s účastí rakouských a českých dětí
Raabs an der Thaya (Rakousko)
tercie, kvarta
VOJ, ZAD, MP

St. 19. 9. 2012
Návštěva jednání okresního soudu (exkurze)
4. A
MOC

Út. 18. 9. 2012
Středoškolský atletický pohár CORNY
Jihlava
Vybraní studenti
PL, LO

Po. 10. - pá. 14. 9. 2012
Soustředění úspěšných studentů fyziky v Šubířově (pořádá katedra fyziky MU Brno).
vybraní studenti
TR

Út. 4. 9. 2012
Adaptační den pro nové studenty (prima, 1. A, 1. AS)

Po. 3. 9. 2012
Začátek školního roku – v 8.00 v kmenových třídách

*****************************************************************

29. 6. 2012
Závěr školního roku, vysvědčení, předání odměn nejúspěšnějším studentům

28. 6. 2012
Sportovní hry NG
BS

27. 6. 2012
Sportovní hry VG
PRO, PRB

26. 6. 2012
ZLATÁ CVIČKA
Sportovní hry NG
PL

26. 6. 2012
Poznávací zájezd do Vídně
Septima, 3. A, 2. A, 1. A
VOJ, NOL

25. 6. 2012
Vernisáž výstavy Kateřiny Šindelkové (1. A)
Radnice
GR

25. 6. 2012
Návštěva divadelního představení DDM Telč
NG

20. 6. 2012
Oblastní atletický přebor NG

11. - 15. 6. 2012
Sprtovní vodácký kurz
3. A

4. - 8. 6. 2012
Sprtovní vodácký kurz
septima

6. 6. 2012
Zasedání Rady školy

1. 6. 2012
Slavnostní předávání maturitních vysvědčení na zámku.
16.30 - 4. A, 4. B
18.00 - oktáva, 4. AS

=======
30. 5. 2012
Lehkoatletický čtyřboj - krajské kolo
NG - dívky
Třebíč
PL

29. 5. 2012
Dvakrát zachráněné dítě
Přednáška a beseda s Tomášem Graumannem
jedním z posledních 669 dětí zachráněných Nicholasem Wintonem v roce 1939
2. A, sexta

24. - 30. 5. 2012
Státní testování věromostí 9. ročníků ZŠ
kvarta

22. 5. 2012
Pohár rozhlasu - lehkoatletické závody
NG - krajské kolo
Třebíč
PRO, BS, PL

16. - 24. 5. 2012
Ústní část maturitní zkoušky

15. 5. 2012
Sportovní soutěže ve Waidhofen an der Thaya
Vybraní studenti

14. 5. 2012
Beseda o Norsku s norskými studenty v anglickém jazyce
septima, 3. A, 2. AS, 3. AS

10. 5. 2012
Přednáška o geologii a geoparcích
kvarta
MP

2. - 11. 5. 2012
Písemná část maturitní zkoušky

=======
30. 4. 2012
3. přednáška Českého červeného kříže o první pomoci
tercie

27. 4. 2012
"Poslední zvonění"
4. A, 4. B, oktáva, 4. AS

27. 4. 2012
Republikové kolo soutěže ve francouzské konverzaci - Praha
Student GOB
MM

23. - 24. 4. 2012
Přijímací zkoušky na GOB a SOŠ


20. 4. 2012
2. přednáška Českého červeného kříže o první pomoci
tercie

18. 4. 2012
Praktická maturitní zkouška z účetnictví a ekonomických předmětů
4. AS
KUB, KRE, STE

12. 4. 2012
Den otevřených dveří záchranářů v Telči pro děti (zdravotní a hasičská)
Tercie
MM

11. 4. 2012
Oblastní kolo soutěže v recitaci
Vybraní strudenti NG
BI

4. 4. 2012
Závěrečná konference projektu Evropské unie "Gymnázia interaktivně" - vzdělávání pro konkurenceschopnost v Humpolci
Vybraní pedagogové a studenti
DR

4. 4. 2012
Oblastní volejbalový turnaj smíšených družstev - Telč.
Vybraní studenti NG
BS

2. 4. 2012
1. přednáška Českého červeného kříže o první pomoci
tercie

==========
29. 3. 2012
Návštěva pedagogů ČVUT FJFI katedry matematiky
Přednáška: "Můžeme věřit své kalkulačce?"
Beseda o studiu a studentských činnostech
Vybraní studenti a zájemci

29. 3. 2012
Futsalový turnaj v Českých Budějovicích
Chlapci
PRO

29. 3. 2012
Divadelní představení v anglickém jazyce - Jihlava.
VE, ME

27. 3. 2012
Kajská soutěž v psaní na klávesnici
Vybraní studenti GOB a SOŠ
NOL

27. 3. 2012
Volejbalový turnaj Telč
PRO. PRB

23. 3. 2012
Turnaj ve futsalu - Telč
Týmy: Telč, Světlá nad Sázavou, České Budějovice
PRO

23. 3. 2012
Soutěž Poznej Vysočinu - Jihlava
vybraní studenti NG
LO

22. 3. 2012
Filmové představení Jeden svět
vybraní strudenti GOB
KP

22. 3. 2012
Konverzační soutěž z francouzského jazyka - Jihlava (krajské kolo)
vybraní studenti GOB
MM

21. 3. 2012
Olympiáda z matematiky - Jihlava (okresní kolo)
Vybraní studenti kvarty
FJ

20. 3. 2012
Futsalový turnaj základních škol - Telč
vybraní studenti NG
PL

20. - 22. 3. 2012
Celorepublikový veletrh fiktivních firem - Praha
vybraní studenti SOŠ.
KRE

14. 3. 2012
Olympiáda ze zeměpisu - Jihlava (okresní kolo)
Vybraní studenti GOB
DR

4. - 11. 3. 2012
Lyžařský kurz - Pec pod Sněžkou
1. A, kvinta, 1. AS
LO, PL, BS, PRO

5. 3. 2012
Chemická olympiáda - Jihlava (krajské kolo)
TU

=======
27. 2. - 2. 3. 2012
Jarní prázdniny

21. 2. 2012
Soutěž z anglického jazyka - Jihlava
VA

16. 2. 2012
Návštěva hudebníka, klavíristy, kytarista a dobrodruha Jiřího Michálka, zakládajícího člena skupiny Čechomor
Studenti HV 1. A , kvinty a vybraní studenti VG
JJ

14. 2. 2012
Exkurze do nově otevřeného vojenského bunkru AČR v Třešti.
Vybraní studenti (školní časopis).
MM

7. a 8. 2. 2012
"Kvalita školy" - testování kvarty (9. ročníky)

3. 2. 2012
Pololetní prázdniny

=======
31. 1. 2012
Konec pololetí, předání vysvědčení

24. - 25. 1. 2012
Soutěž v účetnictví
"Má dáti - dal" - Znojmo
vybraní studenti SOŠ
NOL

19. - 20. 1. 2012
Lyžařský kurz sekundy - běh na lyžích
Okolí Telče
BS, LO, PRO, KR, MP

19. 1. 2012
Přijímací zkoušky nanečisto - den otevřených dveří
Ve 14.30 hodin v budově školy, Hradecká 235

17. 1. 2012
Futsalový turnaj v Dačicích
chlapci
PRO

6. - 13. 1. 2012
Mezinárodní kemp dětí V4
Malenovice - Beskydy
vybraní studenti NG
PRO

=======
20. 12. 2011
Volejbalový turnaj v Třešti
Dívky + chlapci NG
BS

15. 12. 2011

Den otevřených dveří

Od 14 hodin

9. 12. 2011
Hodina moderní chemie
Pořádá VŠCHT Praha
Kvarta, kvinta, sexta, 1. A, 2. A
ML, TU

7. 12. 2011
Basketbalový turnaj Třešť
st. žáci (tercie, kvarta)
BS

7. 12. 2011
Volejbalůový turnaj Dačice
dívky
PRO

2. 12. 2011
Celostátní kolo soutěže školních časopisů
MM

=======
22. 11. 2011
Veletrh fiktivních firem
Chrlice
KRE, STE

21. 11. - 25. 11. 2011
Praxe studentů. 4. AS
STE

16. 11. 2011
Futsalový turnaj (poř. GOB a SOŠ)
PL

15. 11. 2011
Volejbalový turnaj Třebíč - AŠSK
Dívky
LO

15. 11. 2011
Přednášky pro dívky
Čas proměn - prima
S tebou o tobě - kvinta, 1. A, 1. AS

15. 11. 2011
Futsalový turnaj Jindřichův Hradec
Chlapci - VG + SOŠ
PRO

11. 11. 2011
Přehlídka středních škol Jihlava
MA, FJ, STE, ML

7. 11. 2011
Horácké divadlo Jihlava
Tercie, kvarta
BI, MM

7. 11. 2011
Divadlo České budějovice
Prima, sekunda
VOJ, VH

3. - 4. 11. 2011
ZAV Hodonín
Soutěž v psaní na klávcesnici s mezinárodní účastí
NOL

3. 11. 2011
Soud Jihlava
4. AS
MOC

1. 11. 2011
Testování SCIO
kvinta, 1. A, 1. AS

1. 11. 2011
Gaudeamus Brno přehlídka škol
septima. 3. A, 3. AS, 4. AS
ML, BI, NOL, KRE

=======
25. 10. 2011
Školení první pomoci
Záchranná služba Kraje Vysočina
3. AS, 3. A

25. 10. 2011
Volejbalový turnaj
Dívky
Třebíč
PRO

24. 10. 2011
Předávání Cen města Telče
Kateřina Dejmková, Jiří Páral, Jan Srp.

24. 10. 2011
Školení první pomoci.
Záchranná služba Kraje Vysočina.
septima

19. 10. 2011
Turnaj v softbalu
PL

18. - 23. 10. 2011
Návštěva Anglie (1. AS, 2. AS, 3. AS, 4. AS)
VAL, KM

20. 10. 2011
Schůze Sdružení rodičů GOB a SOŠ Telč s tímto programem:
15.30 – 16.15 Valná hromada SRPŠ (v jídelně školy)
16.15 – 16.45 Třídní schůzky
16.45 – 18. 00 Informace o prospěchu studentů u jednotlivých vyučujících

13. 10. 2011
Exkurze do Jaroměřic nad Rokytnou
3. A, septima
BI, VOJ

13. 10. 2011
Přespolní běh - Jihlava
Starší žákyně
Krajské kolo
LO

7. 10. 2011
Exkurze do Prahy (+ divadlo)
4. A, 4. B, oktáva
KP, VH, BA, LO

6. 10. 2011
Schůze představenstva Sdružení

5. 10. 2011
Přespolní běh - Jihlava
Starší žákyně.
Okresní kolo.
LO
==============
30. 9. 2011
Zasedání Rady školy

27. 9. 2011
Setkání s hejtmanem kraje
Ocenění úspěšných studentů - Jan Srp 4. AS
NOL

22. 9. 2011
Atletické závody v Jihlavě
PL, PRO

21. - 23. 9. 2011
Poznávací zájezd do Rakouska (3. a 4. roč.).
ZAD, VOJ

Po. – pá. 5. – 9. 9. 2011
Soustředění úspěšných studentů fyziky v Cikháji (pořádá katedra fyziky MU Brno)

Pá. 2. 9. 2011
Adaptační den pro nové studenty (prima, 1. A, 1. AS)

Čt. 1. 9. 2011
Začátek školního roku – v 8.00 v kmenových třídách



Vytvořil krejci, naposledy upraveno Pátek 12 of říjen, 2018 13:43:26 uživatelem krejci.
 Google+

Akce školy, IS Bakaláři

Partnerství




Naše škola navázala spolupráci s Masarykovou univerzitou v rámci projektu Partnerství ve vzdělávání.



Partner school

Naše škola se stala partnerskou školou Cambridge P.A.R.K. a umožní tak přípravu studentů na zkoušky Cambridge English.