Všeobecná pravidla Studentského plesu 4.A & Oktávy

(akce se koná 28. prosince 2012 v sále SOŠ a SOU Třešť)

VSTUPENKY
Vstupenky na ples jsou řádně evidovány a musí obsahovat razítko SRPŠ a další identifikační znaky. Před vstupem do sálu obdrží každý účastník identifikační náramek, který je nepřenosný. Pokud dojde k jeho zničení nebo poškození, nebude účastník vpuštěn do sálu. Návštěvníci souhlasí svým vstupem s pořizováním videonahrávek a fotografií pro vlastní potřebu maturantů, školního časopisu a školy.

IDENTIFIKACE NÁVŠTĚVNÍKA PLESU
Opuštění budovy bude ošetřeno vrácenkou , která se při vstupu opět odevzdá.

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA
Bezpečnostní služba je na plesu pro ochranu účinkujících, návštěvníků a dále na ochranu prostorů. Členy bezpečnostní služby bude možno identifikovat podle označení BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA. Při jakýchkoli problémech, prosíme, upozorněte pořadatele.
Kompetence a povinnosti bezpečnostní služby: kontrola vstupenek a identifikačních náramků, prohlídka při vstupu do sálu (z důvodu zamezení vnášení nebezpečných předmětů), vykázání z areálu osob ohrožujících bezpečnost návštěvníků eventuálně osob bez identifikačních náramků, zamezení vstupu návštěvníků do prostor, které nejsou vyhrazeny veřejnosti, všeobecná ochrana.
Pořadatel festivalu si vyhrazuje právo odepřít vstup nebo vyvést každou osobu, která nevyhoví návštěvnímu řádu, pokynům pořadatele nebo jejíž chování shledá nepřístojným.

FOTOGRAFOVÁNÍ, FILMOVÁNÍ A NAHRÁVÁNÍ
Na plese bude pořizován videozázam a fotografie pro vlastní potřebu maturantů, školního časopisu a školy. Je povoleno fotografování s bleskem a natáčení. Je zakázáno natáčení s reflektorem. Tyto skutečnosti berou návštěvníci na vědomí svým vstupem do sálu.

PREVENCE
Každý návštěvník plesu je povinen udržovat čistotu, pořádek a chovat se tak, aby nedocházelo k ohrožení zdraví a majetku ostatních přítomných osob nebo k poškozování zařízení.

PARKOVÁNÍ
V rámci plesu nezajišťujeme parkování.

DOPORUČENÉ OSOBNÍ VĚCI
Občanský průkaz, kartička pojištěnce, peníze.

ZÁKAZY
Je přísně zakázáno vnášet do sálu jakékoliv své skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, omamné a psychotropní látky, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty, otevřený oheň, deštníky, laserová ukazovátka. Bez povolení pořadatele je přísně zakázáno zhotovování zvukových, filmových, fotografických nebo video záznamu, které by mohlo sloužit k dalšímu komerčnímu využití.
Je zakázáno přechovávat alkoholické nápoje v areálu. Účastníci mladší 18 let nesmí alkoholické nápoje konzumovat ani kupovat. Je zakázáno přechovávat nebo užívat omamné a psychotropní látky. V celém areálu je zakázáno kouřit. Zakoupením vstupenky souhlasí návštěvník s Všeobecnými pravidly Studentského plesu 4.A & Oktávy konaného 28. prosince 2012 v sále SOŠ a SOU Třešť.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
Maturanti jsou žáci 4.A a Oktávy GOB a SOŠ Telč. Školní časopis s právem na zveřejnění videozáznamu a fotografií je „Naše škola: Gymnázium Telč“, více viz. http://naseskola.somt.cz. Jako škola je chápáno Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč. Ples je organizován SRPŠ.

Vytvořil: admin. Poslední úprava: Pondělí 09 of červen, 2014 12:10:09 uživatelem admin.