Loading...
 

Aktuality

Prohlídka vyřezávaných tabel SOŠ

Zveme všechny zájemce o volnou prohlídku vyřezávaných tabel SOŠ a fotografií absolventů gymnázia do areálu školy GOB a SOŠ, Hradecká 235.

Sobota 1. října 2016 od 14 do 16 hodin

Těšíme se na setkání s Vámi.

Soustředění fyziků – Cikháj 2016

V dnech 12. - 15. září se uskutečnilo v malebné vesničce Cikháj fyzikální soustředění pořádané Ústavem fyzikální elektroniky Přírodovědecké fakulty brněnské Masarykovy univerzity. Letošní téma Cikháje byl Křemík a jeho využití v praxi.
Fotografie

Středoškolský atletický pohár

Ve středu 21. 9. 2016 se v Jihlavě uskutečnilo okresní kolo. Družstvo dívek se umístilo na výborném druhém místě a družstvo chlapců na čtvrtém.
Fotografie

Určeno pro studenty vyššího gymnázia

Kdo si chce zpestřit šeď studentských dní a je ochoten a schopen spolupracovat na umělecké aktivitě, nechť přijde 27. 9. 2016 o velké přestávce do studovny GOB. Podívejte se na přiložený plakátek. (K. Zažímalová)

Úspěšné hokejistky a hokejisté

Blahopřejeme Zuzaně Martinů (sexta) a Denise Pytlíkové (1. AS) k úspěšnému vystoupení na turnaji reprezentačních družstev v Německu. Výsledky: ČR - Rakousko 7:0, ČR -Německo 4 : 3 a ČR - Rusko 0:1.

Současně blahopřejeme i do 1. AS hokejistům, kteří v rámci extraligy mladšího dorostu porazili ze zvučných mužstev
Duklu Jihlava, Slavii Praha a Kometu Brno .
Fotografie

Burza učebnic

Pondělí 12. 9. 2016, 9.35 – 9.55 hodin

Školní jídelna


Adaptační kurz primy

Studenti primy v pondělí 5.9. absolvovali adaptační kurz v nízkoprahovém centru Zastávka, kde se jim věnovali vyškolení zaměstnanci. Formou různých aktivit a her se děti nejen seznámily s novými spolužáky, ale učily se i vzájemné spolupráci, což jistě využijí při studiu. Rovněž měly možnost vyzkoušet veškeré zařízení, které Zastávka nabízí mladým.
Fotografie

Adaptační kurz 1.A

V pátek 2. září se konal adaptační kurz třídy 1.A. Studenti se vzájemně poznávali formou her v nízkoprahovém centru ZASTÁVka Telč. Dozvěděli se také o smyslu a aktivitách tohoto zařízení pro děti a mládež.
Fotografie

Nová éra GOB a SOŠ: Sportovní

Do sportovní éry vstupuje v novém školním roce GOB a SOŠ.
Škola do nového sportovního oboru zatím přijala na dvě desítky zájemců nejen z celé republiky, ale i ze Slovenska. Jsou mezi nimi dva reprezentanti ČR do 16 let, několik hráčů extraligy mladšího dorostu a dvě dívky, které také pravidelně nastupují v národních hokejových výběrech. Toto není konečný počet budoucích studentů. Začátkem září jsou očekávány žádosti o přestup dalších zájemců z jiných škol. (převzato z TL 9/2016)
Fotografie

Školní rok 2016/2017 na GOB a SOŠ zahájen

Nová éra oboru ekonomika a podnikání začala – do lavic poprvé zasedli společně se studenty tradičního zaměření (Veřejná správa a Cestovní ruch) i studenti zaměření Management sportu a trenérství. Nové studenty třídy přišel přivítat ředitel školy RNDr. Stanislav Máca a vedoucí Hokejové talentové akademie Ing. Jaromír Pytlík.
Fotografie
 Google+