Loading...
 

Aktuality

Martin Jaroš zaplnil aulu GOB a Telč

Dne 20.12.2012 se konala beseda s marketingovým ředitelem firmy T-mobile Martinem Jarošem. Autor několika legendárních reklam hovořil o tom, jak být kreativní. Popsal tvorbu a fungování reklamních trháků, prostor dostaly také historky z natáčení. O besedu byl velký zájem, aula doslova praskala ve švech. Všichni odcházeli velice spokojeni.

Fotografie

13. prosinec – den otevřených dveří GOB a SOŠ

Ve čtvrtek 13. prosince 2012 se v nedávno otevřené aule sešli žáci 5. a 9. ročníků základních škol. Byly pro ně připraveny informace o studiu našich oborů, ukázky přijímacích zkoušek a samozřejmě seznámení s prostředím školy. Předvedeno bylo vybavení odborných učeben, ukázky vyučování a vernisáž nově vyzdobeného ateliéru. Nechyběla ani „sladká tečka“.


Fotografie ze dne otevřených dveří

Děti z Gymnázia Otokara Březiny v Telči na ODN v Jihlavě

V pátek 7.12.2012 se vydaly děti z naší školy s paní učitelkou Martou Jirousovou-Veselou na Oddělení dlouhodobě nemocných nemocnice v Jihlavě udělat pacientům radost. Dětiz primy a sekundy vyrobily ve škole adventní kalendáře a vánoční přání, které osobně předaly pacientům oddělení. Doufáme, že se návštěva příští rok zopakuje a stane se tak pěknou tradicí na naší škole. Všem děkujeme.
Zde se můžete podívat na zprávu z nemocnice: http://www.nemji.cz/deti-z-gymnazia-otokara-breziny-v-telci-na-odn-prosinec-2012/gs-1123/p1=2589


Fotografie

Dny otevřených dveří pro žáky 5. a 9. tříd a jejich rodiče

Dny otevřených dveří pro žáky 5. a 9. tříd a jejich rodiče

v budově školy Hradecká 235
Pro zájemce jsou připraveny informace o studiu, přijímacím řízení a prohlídka školy.
Čtvrtek 13. 12. 2012
Ve 14:00 hodin pro žáky 5. tříd ZŠ
Ve 14:45 hodin pro žáky 9. tříd ZŠ
Čtvrtek 17. 1. 2013
Od 14:30 hodin cvičné přijímací zkoušky pro žáky 5. a 9. tříd ZŠ
Obory studia:
79-41-K/81 osmileté gymnázium
79-41-K/41 čtyřleté gymázium
63-41-M/01 ekonomika a podnikání (zaměření veřejná správa nebo cestovní ruch)

Postup do celostátního kola chemické olympiády kategorie A

V pátek dne 7.12.2012 se konalo v Jihlavě krajské kolo chemické olympiády kategorie A, jejímž vítězem se stal Jiří Janek ze septimy. Jirkovi držíme chemické palce v dalších kolech olympiády a tímto děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Pavel Macků, Ladislav Tůma

15. Mezinárodní veletrh fiktivních firem v Bratislavě

Ve dnech 28. – 30. listopadu 2012 se naše fiktivní firma Extra, s. r. o. zúčastnila 15. Mezinárodního veletrhu fiktivních firem konaného v Bratislavě. V konkurenci 69 firem a jejich obchodních zástupců největšího ocenění dosáhla Nikita Gabrhelová (3. AS), která byla vyhodnocena jako nejlepší obchodní zástupce. Srdečně blahopřejeme!
Fotografie

Hodonín ZAV 2012

Ve dnech 15. a 16. listopadu se na Gymnáziu a Obchodní akademii v Hodoníně sešlo 71 soutěžících z 25 škol, aby změřili své síly v 18. ročníku soutěže ZAV Hodonín 2012. Ze zahraničí letos přijela dvě družstva ze Slovenska a po jednom z Maďarska a Rakouska.
Naše družstvo ve složení Lenka Nováková (2. AS), Lucie Olivová (sexta), Jana Razimová (septima) Ivana Volavková (sexta) obsadilo v silné konkurenci výborné šesté místo.
Gratulujeme!
Fotografie

Inspirace dobrem

Dne 26. 11. 2012 ve 14:00 hod. se v zaplněné aule GOB a SOŠ Telč uskutečnila, v pořadí již druhá, beseda pana Tomáše Graumanna a jeho manželky se studenty naší školy a zástupci telčské veřejnosti. Příběh pana Graumanna, který se započal v roce 1939, je svědectvím o lidské solidaritě, nezdolné víře a odpuštění. Zástupce „Wintonových dětí“ přiblížil přítomným zlomový okamžik svého života, okamžik, kdy nastoupil do vlaku, který mířil k životu. Jeho mladší bratr toto štěstí neměl, další vlak už nevyjel, bratr zemřel spolu s dalšími členy rodiny v koncentračním táboře. Poselství T.Graumanna a ostatních zachráněných dětí je stejné: „Odpouštějme, ale nezapomínejme.“
Fotografie
 Google+

Akce školy

Mimoškolní aktivity

Partnerství


Naše škola navázala spolupráci s Masarykovou univerzitou v rámci projektu Partnerství ve vzdělávání.Naše škola se stala partnerskou školou Cambridge P.A.R.K. a umožní tak přípravu studentů na zkoušky Cambridge English.