Loading...
 

Aktuality

Balada pro banditu - poděkování

Děkuji všem aktérům divadelní hry za velmi úspěšná představení a příjemné zážitky při jejich zhlédnutí. Nejen časově náročné nastudování přineslo velký obdiv a uznání nad provedením. Velmi rád předávám mnoho pochvalných vyjádření od návštěvníků představení a budu potěšen, když se zaslouženě a s co nejvíce příjemným pocitem přenesou přímo k Vám.
Stanislav Máca


Turnaj v kopané

V pondělí 25.9. 2017 se na hřišti u gymnázia hrál turnaj v kopané. Proti sobě stály týmy: ZŠ Masarykova, ZŠ Hradecká, ZŠ Třešť a gymnázium, ZŠ Nová Říše nedorazila. Na čtvrtém místě se umístilo gymnázium, na třetím místě byla Hradecká, na druhém Masarykova a první místo společně s putovním pohárem si odvezla ZŠ Třešť.

Fotografie

Tradiční prohlídka tabel

V sobotu 7. 10. bude již tradičně od 13:30 do 15:30 hodin pro veřejnost možná volná prohlídka tabel, při které je možné si prohlédnout celou školu.
TĚŠÍME SE NA VÁS.

Naši absolventi na VŠ

Graf ukazuje zájem našich absolventů (maturantů 2017) o jednotlivé fakulty vysokých škol. Jedná se o fakulty na které naši absolventi nastoupili ke studiu. Tradiční zájem je o technické, lékařské a pedagogické obory.
Pavel Macků - výchovný poradce
graf ke stažení

MLÉKO DO ŠKOL ZDARMA

LAKTEA, o.p.s. je schválený žadatel o podporu v rámci projektu MLÉKO DO ŠKOL s registračním číslem 411/171718/0019.
Od září 2017 mají žáci základních a středních škol nárok na neochucené mléčné výrobky ZCELA ZDARMA, a to cca 4 ks za měsíc.

Naše škola se přihlásila k odběru mléčných výrobků pro studenty.
V úterý 19. září 2017 jsme obdrželi první dodávku neochuceného mléka. Těšíme se i na další druhy výrobků.

Výuka nového zaměření Management sportu a trenérství na SOŠ

Studenti o víkendu odehráli extraligové utkání a následující týden ve výuce je již připraven pod odborným vedením rozbor jednotlivých herních situací a chyb jednotlivců. Časová náročnost přípravy na vyučovací hodinu se vyplatí. Rozbory herních situací a chování hráčů budou pro studenty přitažlivé a poučné. A tak platí Komenského Škola hrou, i když spojená s Churchilovým Krev, dřina, slzy a pot.

Burza učebnic

Pondělí 11. 9. 2017, 9.35 – 9.55 hodin
Školní jídelna

Historický úspěch na mistrovství světa!

Každé dva roky se koná kongres INTERSTENO a v jeho rámci mistrovství světa v záznamu a zpracování textů. Letošní šampionát se uskutečnil ve dnech 22. 7.—28. 7. 2017 v Berlíně. Do Berlína odcestovali také dva žáci naší školy – Jiří Kučera (kvinta) a Tereza Kupcová (3. A). Ve světové konkurenci se neztratili, vybojovali celkem 7 medailí a další skvělá umístění.
Fotografie
 Google+

Partnerství
Naše škola navázala spolupráci s Masarykovou univerzitou v rámci projektu Partnerství ve vzdělávání.Partner school

Naše škola se stala partnerskou školou Cambridge P.A.R.K. a umožní tak přípravu studentů na zkoušky Cambridge English.