Vážení uchazeči,
srdečně Vás zveme na den otevřených dveří, který se bude konat 15. ledna 2022 od 9:00 do 13:00 hodin. Navštivte nás kdykoliv v tomto čase, budeme se Vám individuálně věnovat.
Současně si Vás dovolujeme pozvat 29. ledna 2022 od 8:50 do 12:00 hodin na on-line setkání, kdy budete mít možnost s našimi učiteli konzultovat zadání jednotných přijímacích zkoušek z matematiky a českého jazyka.
Děkujeme za Vaši přízeň – v případě zájmu sledujte i „Aktuality“, ve kterých se dozvíte více o tom, co se v naší škole děje (či bude dít).

Vytvořil: krejci. Poslední úprava: Čtvrtek 13 of leden, 2022 09:33:35 uživatelem krejci.

Akce školy

Mimoškolní aktivity